Финландецът Теему Селане записа хеттрик и две асистенции за победата на Анахайм Дъкс с 5:4 над Колорадо Авъланч. Това бе осмият успех за "патоците" в последните 10 мача на тима.

40-годишният финландец вкара първото си попадение от дузпа от 18 години през втората част. Той оформия 22-ия хеттрик в кариерата си на играч в НХЛ 4:49 минути преди края на мача. Селане стана четвъртият играч над 40 години в историята на Лигата, който вкарва три гола в един мач.

Джейсън Блейк и новобранецът Кем Фаулър също се отчетоха с по едно попадение, а вратарят Рей Емери направи 31 спасявания в мача. Райън О`Райли, Мат Дюшен, Дейвид Джоунс и Пол Щастни се разписаха на Колорадо, който загуби 23 от 26-те си мача от края на януари насам.