В най-резултатния мач от НХЛ тази нощ Калъмбъс се наложи като гост на Чикаго със 7:4. Героите за сините якета бяха Рик Неш, завършил с 2 гола и 2 асистенции и Иржи Новотни, отчел се също с 2 попадения.

Неш и Новотни бяха записали имената си сред голмайсторите едва след 3 минути игра. Въпреки ударното начало на гостите, до края на третината избраният под №1 в драфта през този сезон Патрик Кейн върна една шайба след асистенция на Туому Рууту.

В началото на втория период Новотни отново се разписа и резултатът набъбна на 3:1, но Джонатан Тоус и отново Патрик Кейн реализираха, за да бъде резултата изравнен. 20 секунди преди края на втората част обаче гостите вкараха нов гол, дело на Сергей Фьодоров.

Двубоят се реши в последната третина, в която Калъмбъс бе по-убедителен. Рик Неш отбеляза втория си гол в 9-ата минута, а 3 по късно Николай Жердев вкара още една шайба за 6:3. До края на двубоя двата тима си отбелязоха по още един гол. За домакините това бе дело на Джеймс Вишньевски, докато за гостите - Оле Толефсен.

Това бе четвъртия пореден двубой, в който Рик Неш се разписва. В тези 5 мача той отбеляза 5 гола и даде 3 асистенции. Вратарят на Калъмбъс Фредрик Норена направи 24 спасявания, а неговият колега в Чикаго - Николай Хабибулин се отчете с 18.