Бившият национал Даниел Боримиров, който в момента е спортен директор на Левски сподели, че България е записала много важна победа над Кипър в борбата за класиране на Мондиал 2010.
"Стана хубав мач. Радващото е, че победихме, за да успокоим напрежението, което се беше насъбрало. Момчетата играха с желание. Хубавото е, че дойдоха и доста хора да подкрепят отбора. С тази победа си връщаме шансовете, но все още сме зависими и от резултатите на другите отбори в групата".
Smeh
на 01.04.2009 в 22:23:49 #2Успокоихме напрежението
Според мен изнервихме спокойствието на ЕЙРЕ. 
стар
на 01.04.2009 в 19:37:54 #1Боримиров: Успокоихме напрежението с тази победа ============================================ Афродит каза всичко-той счита отбора на БФС за отбор на леффски. Не че е някой мисли обратното..
