Закарич замени Дулевич.

66′

Жълт картон за преди малко появилия се Мартин Райнов.

64′

Шанс за Десподов! Току що появилият се на терена футболист на ЦСКА получи топката в наказателното поле, но побърза да шутира и вратарят на гостите спаси.

63′

Спас Делев, Георги Миланов и Ивайло Чочев напуснаха терена, а на техни места се появиха Симеон Славчев, Мартин Райнов и Кирил Десподов.

62′

Бичакчич не успя да засече добро центриране от фаул.

55′

Жълт картон за Чорбаджийски.

51′

Две смени на почивката за гостите - Милошевич и Медуняниян са се появили в игра, съответно на мястото на голмайстор Кодро и Сарич.

50′

По-активно начало на "трикольорите" в първите 5 минути на второто полувреме.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

Снимка 347016

40′

Какъв пропуск на гостите! Много бърза атака с по едно докосване завърши с центриране от десния фланг, топката попадна в голмайстора Кодро, който на 3-4 метра фронтално срещу вратата не упя да порази целта!

37′

Мишо Александров опита удар извън наказателното поле, но Шехич изби топката далеч от вратата си.

35′

Босненците действат по-добре и по-разкрепостено в последните 5 минути.

27′

Още един шанс за "трикольорите"! Мишо Александров беше оставен непокрит отдясно в наказателното поле, но ударът му беше спасен от вратаря на Босна.

24′

"Лъвовете" имаха страхотен шанс за изравняване! Георги Миланов беше намерен на отлична позиция в наказателното поле, но ударът на футболиста рикошира в защитник на гостите и излезе в корнер.

20′

ГООООЛЛЛ ЗА БОСНА! Кодро откри резултата за гостите, след като се позиционира най-правилно пред вратарското поле при подаване по земя отляво, а двама родни национали не успяха да му попречат - 1:0 за селекцията на Просинечки!

15′

По-активни действия на българите след четвърт час игра на "Лудогорец Арена".

Снимка 347015

12′

Центриране от корнер намери Чочев, който изпревари вратаря на гостите и игра с глава, но топката мина над вратата.

8′

Делев беше изведен добре отляво в наказателното поле, но ударът по диагонал на нападателя на Погон е спасен без проблем.

5′

Топката се разиграва предимно в средата на терена в първите минути на срещата.

1′

20. Панов 23. Милошевич
21. Минчев 16. Баич
22. Райнов 20. Закарич
23. Р. Кирилов 14. Превляк

Националният отбор на България приема Босна и Херцеговина, а "трикольорите" за първи път ще домакинстват на стадион "Лудогорец Арена" в Разград.

Двубоят започва в 19,00 часа, а селекционерът Петър Хубчев няма да може да разчита на нападателя Андрей Гълъбинов. Той получи повиквателна, но на тренировката преди няколко дни получи контузия, която го извади от състава както за днешния мач, така и за контролата с Казахстан в началото на следващата седмица.

Босненците пък са в преходен период, а дебют начело на селекцията на "змейовете" ще направи легендата Роберт Просинечки. Безспорно двете оръжия на гостите са Миралем Пянич от Ювентус и Един Джеко от Рома, които са на линия за мача.

Разбира се, срещата ще можете да проследите на живо в ТОПСПОРТ.

Петър Хубчев: Очаквам мъжки мач, никой не се оплаква от снега

Хубчев: Очаквам мъжки мач, никой не се оплаква от снега

Двубоят утре започва в 19:00 часа