Димо Кръстев се появява на терена вместо Илия Груев.

75′

Станислав Шопов се появява в игра за България, той заменя Филип Кръстев.

72′

ГОЛ ЗА УЕЛС! 0:4! Вейл! Представянето на българската отбрана в защита откровено бе под всякаква критика. С четвъртата си атака Уелс реализира и същия брой попадения. Джак Вейл се намърда между двамата ни бранители Петрови и с глава насочи неспасяемо в мрежата на сломения Вуцов.

60′
Снимка 545636

59′

Капитанът Владимир Николов бива заменен от Димитър Тонев.

58′

Асен Дончев се появява в игра, като ще замени бранителя на Черно море Виктор Попов.

56′

ДВОЕН УДАР! В 58-ата минута България имаше изгоден шанс да върне поне един гол, след като косоварският съдия отсъди двоен фаул, вътре в наказателното поле на Уелс. Мартин Петков отправи достатъчно силен шут, който мина под стената, но попадна право в тялото на "замръзналия" Бардън.

54′

Първо официално предупреждение в мача, картонът вижда Джоунс.

Снимка 545638

49′

ГОЛ ЗА УЕЛС! 0:3! Вейл! Наглед амбицирани за обрат, българските момчета съвсем посърнаха в 49-ата минута, когато инкасирахме трети гол в мрежата ни. Джоузеф Адамс матира цялата ни отбрана с разсичащ извеждащ пас за Вейл. Нападателят на Блекбърн чукна покрай пробвалия да го пресече Вуцов и на празна врата покачи до 0:3.

Снимка 545639

47′

Мартин Минчев напуска терена, за да бъде заменен от вкаралия на Молдова - Митко Митков.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Коефициентитена efbet след края на първата част.

45′

ПОЧИВКА!

43′
Снимка 545624

41′

ГОЛ ЗА УЕЛС! 0:2! Дейвис! Нелогичният развой на срещата се затвърди с втори гол за Уелс в 41-ата минута. Отбраната ни проспа центриране от фаул, Християн Петров изпусна своя човек, а миг по-късно Уилям Сас-Дейвис прониза отблизо с глава Вуцов за 0:2.

37′

На гостите им дойде самочувствието след късметлийския гол и в 37-ата минута можеха да удвоят своята преднина. Островитяните организираха добра акция по фланга, която завърши с диагонален удар на Джоузеф Адамс. Този път Вуцов внимаваше и спаси рутинно.

35′
Снимка 545622

26′

ГОЛ ЗА УЕЛС! Бележи Джак Вейл! Студен душ обля българската селекция в 26-ата минута, когато наша грешка "подари" попадение на "драконите". От наглед безобидна ситуация, Светослав Вуцов не се разбра с колегата си Християн Петров. Малкият син на Вили Вуцов се забави с това да улови кълбото, а притичалият Джак Вейл му го отне и с лекота реализира в опразнената врата.

24′

КРЪСТЕВ! Уникален малшанс съпътстваше "трикольорите" в 24-ата минута, когато всички на стадион "Славия" очакваха вече да поведем с 1:0. Владимир Николов демонстрира отличен поглед върху играта и с много тънък пас "набута" на стрелкова позиция Филип Кръстев. Големият ни талант замахна технично и отправи силен изстрел преодолял съперниковия вратар, но не и хвърлилия се на шпагат пред голлинията Уилям Сас-Дейвис.

18′

Мартин Минчев получи отличен пас от съотборник, но финалното му докосване не беше от необходимото ниво и се провали в стремежа си да отправи удар.

8′

Домакинският натиск на нашите момчета продължи с нова добра комбинация през средата, където този път Мартин Петков получи пространство за отправянето на удар. За жалост Бардън отново направи решително спасяване.

5′

КРЪСТЕВ! Българският отговор беше красноречив и пред Филип Кръстев се откри първата голова възможност в мача. Халфът на Камбур пое през центъра, след което стреля силно по земя. Даниел Бардън все пак се намеси решително и отрази по фантастичен начин.

3′

"Драконите" опитаха да вземат страха на нашите момчета с лек натиск, който бе белязан и от няколко корнера пред вратата на Вуцов. Нито един от тях обаче не притесни нашия млад страж.

1′

22. Патрик-Габриел Галчев

Младежкият национален отбор по футбол ще изиграе втория си мач от програмата на европейските квалификации. Момчетата на Александър Димитров приемат на стадион "Славия" коравият тим на Уелс.

"Трикольорите" стартираха кампанията си по успешен начин, след като надвиха Молдова с 2:0 преди няколко дни в Кишинев. "Лъвчетата" ни се намират в отлична форма като имат четири победи в последните си пет официални мача.

Ивет Горанова пожела успех на младежкия ни национален отбор

Преди мача с Уелс

Срещу Уелс също ни върви като в шест двубоя между двете гарнитури, българските победи са две, успехите за "драконите" са едва един, а равенствата три, при голова разлика 7:6.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Уелс изигра първия си мач от квалификациите още в началото на юни, когато направи нулево равенство с Молдова. Островитяните са корав отбор, но със сигурност отстъпват като класа на България. Ако родните таланти подходят с максимална концентрация, е логично да очакваме втора победа.

Засилени мерки срещу COVID-19 при младежите заради положителни проби на съперника

В Уелс с проблеми

Сред титулярите на Александър Димитров да попаднат двама футболисти, които се подвизават в чужбина - Илия Груев от Вердер (Бремен) и Мартин Минчев от Спарта (Прага).

Главен съдия на срещата е косоварят Висар Кастрати, с помощници Бесник Морина и Лумтрийе Мухадри.