Луис Фелипе Сколари ще напусне националния отбор на Португалия след световното първенство, пише спортния всекидневник "Рекорд".
Според изданието, 57-годишният специалист ще се срещне с президента на Португалската футболна федерация Жилберто Мадаил, за да обясни причините за оттеглянето си от поста.
От федерацията не потвърдиха, но и не отрекоха информацията.
"Ако има нещо за казване, ще го обявим на нашия уебсайт", заяви говорителят на Португалската федерация Бруно Енрикеш.
Gotteskrieger
на 07.07.2006 в 12:58:16 #1ех
Кофти за Полтугалия, но пък и това значи че след две години ще поеме отново Бразилия, което значи че е ястно къде ще отиде титлата през 2010