Селекционерът на Дания - Оге Харейде изрази разочарованието си от елиминирането на своя тим от Мондиал 2018. Съставът отстъпи пред Хърватия след изпълнения на дузпи.
"Съжалявам за Каспер, съжалявам за всички момчета. Те показаха какво умеят най-добре и останахме на крачка от класирането напред.
Дузпите са и винаги ще бъдат най-жестокото нещо в тази игра. Днес и тримата ни най-добри изпълнители от бялата точка пропуснаха. Не ми се вярва. Съжалявам.
Смятах, че сме установили контрол върху срещата, но се оказа, че това не е точно така. А Хърватия е безспорно най-добрият европейски отбор на контраатака. Със сигурност", подчерта Харейде.