Вратарят на датския национален отбор Каспер Шмайхел сподели мнението си за отпадането на своя състав от Мондиал 2018. Дания беше елиминирана от Хърватия след изпълнения на дузпи.
В продълженията на мача Каспер хвана шут на Модрич от бялата точка, а след това спаси и две дузпи при последвалите 11-метрови удари.
Източник: FIFA.com
"Емоциите са смесени. Не знам точно какво би трябвало да кажа, но е сигурно, че сме доволни от представянето си. Бяхме чудесни.
Чувстваме се победители в срещата. Ясно е кой спечели, но въпреки това сме щастливи.
Наградата ми за Играч на мача е за целия отбор, не само за мен", каза Шмайхел.