Звездата на аржентинския национален отбор Лионел Меси бе избран за Играч на завършилото вече Световно първенство. Лео получи наградата си веднага след края на финалния мач срещу Германия, но видно бе , че призът далеч не зарадва нападателя.
„Бяхме толкова близо... Много сме разочаровани, защото загубихме по този начин. Най-добър играч на турнира? Няма никакво значение, никой не играе, за да печели индивидуални награди", смотолеви явно смазаният от разочарование Меси.
За най-добър вратар на турнира пък бе избран Мануел Нойер, който застана редом до Меси, за да получи наградата си. Стражът на Бундестима джентълменски се опита да успокои аржентинеца, но и неговите усилия не дадоха резултат.
Пол Погба от Франция също получи признание, след като бе избран за най-добър млад футболист на Мондиала.
fox
на 14.07.2014 в 10:29:33 #4Тази ЗЛ явно е някаква утешителна награда, за да не дадат фира прекалено много аржентинци... Че с тези дивашки емоции, 'дето го показват латиносите... Не знам... Че то и Машчерано, и Ди Мария се представиха по-добре от Меси... С цялото ми уважение към последния...
Necromancer
на 14.07.2014 в 09:20:41 #3а дааааа и йессс и яяяяя, бяхте толкова близоооооо
boko tikvata
на 14.07.2014 в 07:25:08 #2Тоя ли е най-добрия на това световно първенство?!?!?!Ама този участва ли на това първенство?!?!?!
rincewind
на 14.07.2014 в 06:54:29 #1набеденият за най най бил близо ако беше толкова добър нямаше да се стигне до продължения бяхте близо до дузпите, но и това беше илюзия единствено ме е яд за онзи финал 1986-та ако тогава немците не натискаха да решат мача в края, да бяха изчакали продълженията - и тогава бяхте вързали кънките!