Защитникът на френския национален отбор - Лоран Кошчелни коментира победата с 4:1 над България, постигната в световната квалификация между двата тима, играна на френска земя.
Мнението на бранителя:
"Смятам, че днес се представихме на много добро ниво.
Първите 5 минути бяха изненадващи, полученият гол също, но пресата ни си каза думата.
Получиха ни се нещата добре. Вкарахме един, след това още един гол и стигнахме до комфортна преднина.
След това всичко беше ясно. Атакувахме по двата фланга и подходът ни се оказа успешен.
Поздравления за играта на съперника ни".