Нападателят на Фиорентина Марио Гомес заяви, че прави всичко възможно да се възстанови и да помогне на националния отбор на Германия на предстоящото Световно първенство.

28-годишният футболист получи контузия в дербито срещу Наполи в края на март.

„Ще се върна и ще бъда по-силен от всякога. Световното първенство е моята цел.Правя всичко по силите си за да играя на него. Искам да бъда в Бразилия и да помогна на отбора си. Не мога да си представя, че ще си остана вкъщи и ще гледам мачовете по телевизията." - каза Гомес.