Съперниците на България в квалификационна група 8 за Мондиал 2010 Черна гора и Република Ирландия завършиха 0:0 на градския стадион в Подгорица. През второто полувреме домакините изпуснаха победата, като най-близо до гола бяха Дринчич, Йоветич и резервата Вукчевич на 2 пъти.
С ключовите си спасявания вратарят на "зелено-белите" Шей Гивън се превърна в герой на мача. Най-чистото положение за ирландците пък беше пропуснато от Ейдън Макгийди. След този мач Черна гора има 2 точки, докато Република Ирландия е с 4.
Черна гора - Република Ирландия - 0:0
състави:
Черна гора: Полексич, Павичевич, Батак, Танасиевич, Йованович, Дринчич, Пекович, Зверотич, Йоветич, Вл. Божович (54-Вукчевич), Вучинич
Ейре: Гивън, Финън, О'Шей, Дън, Килбейн, Макгийди, Уилън, Ст. Рийд, Хънт, Дойл, Кийн
жълт картон: Пекович (Ч)
главен съдия: Стем Калдма (Естония)
dimi3
на 10.09.2008 в 21:57:06 #92Оставете ги политиките за политфорумите. Тука си хортуваме за спорт и за сокър в частност. Колкото повече такива ъндърдогс като Македония и Черна Горъ - толкова по-добре за нас
Стига да си биеме, де 
redsoldier
на 10.09.2008 в 21:54:21 #91Ха-хав- драго ми е че и ти се появи, я каква компания се е заформила. Дими3- епа то у канада требе да клатиш 200кг, айде 150 кг. бидон, щото всичко си е дебело.
dimi3
на 10.09.2008 в 21:54:03 #90lolita
Правилният отговор е :
А, бе, спешно ли ти е да знаеш ? 
ruskov
на 10.09.2008 в 21:53:43 #89redsoldier, пич мога да кажа ,че не живееш в България,нали? Ще ти дам само едно "просто заклинание" като пример.През 1938 България е на 6 място сред най-силните иконимики на Европа,а Чехия не 6 място в света.Та толкова за 60 години продължаващ комунизъм и има още какво да се съсипе.Няма да ти казвам с кви заеми от СССР се е "градило" тука.А и не само от там,Прижкият клуб и други подобни лихвари. И съм РускоВ не Руско.
Xa--x@v
на 10.09.2008 в 21:53:21 #88баба,ей мръсник си беше преди време и пак такъв си остана
babait
на 10.09.2008 в 21:53:13 #87redsoldier Регистриран на: 10.04.2006, 21:25 Пуснато на: 11.09.2008, 00:49 а бабаит- не си много прав- и 'македонците' още се таралежат. -------------------- Може.. ама, те да играят с Добруджа и Мизия и да не се мотат в евроквалификациите..
dimi3
на 10.09.2008 в 21:52:48 #86Xa--x@v
от едно черешово топче
Бабаите, наздраве и на теб
а на всички които са подкарали кънките в тази късна лятна вечер 
babait
на 10.09.2008 в 21:51:37 #85Xa--x@v Регистриран на: 11.03.2008, 14:38 Пуснато на: 11.09.2008, 00:49 наздраве на старите пушки ------------------------ Вероятно искаше да кажеш – наздраве за старите пИшки..
redsoldier
на 10.09.2008 в 21:51:32 #84A и какво да кажеме за Косово- това пък какво е.
lolita
на 10.09.2008 в 21:50:56 #83lolita Усмивка като си специалист по претакането я кажи на коя страна трябва да се върти канелата когато преточваш ? ================
Мани, не питай!!!
dimi3
на 10.09.2008 в 21:50:25 #82redsoldier
Ти си бяла мечка та ти е лесно да клатиш 200 кг бидон, па ние си го точим полека лека през канелката 
babait
на 10.09.2008 в 21:50:01 #81Много ме е срам от една несъстоятелна запетайка в поста ми до Лоли, относно зимнините на тоя живот, но за всичко друга съм уверен в правотата и опита си...
Xa--x@v
на 10.09.2008 в 21:49:43 #80наздраве на старите пушки

redsoldier
на 10.09.2008 в 21:49:17 #79а бабаит- не си много прав- и 'македонците' още се таралежат.
babait
на 10.09.2008 в 21:48:35 #78Димитрий..
dimi3
на 10.09.2008 в 21:47:58 #77ето гледай , като говорим за изненади, какво става: Португалия - Дания 2:3
И в тази група ще стават карамболи 
redsoldier
на 10.09.2008 в 21:47:31 #76за претакането аз съм специалист- само разклащам бидона 2-3 пъти дневно и готово.
babait
на 10.09.2008 в 21:47:25 #75Според мене, от всички “освободени” от сръбската-югославска федерация племена, хърватите най-много издържаха да са на върха на националистическият ентусиазъм, но от тази вечер, нещата се промениха.. фини!.. Лошото за нас е, че черногорците, макар и с размера на софийска област и населението на Пловдив, поне още две години ще са устремени да си самодоказват, че са нация и че имат неколко различни думи от тези на сърбите, или хърватите, далматинци и воеводинци, но.. ше ги изтърпиме
redsoldier
на 10.09.2008 в 21:46:15 #74По другия въпрос и аз ....Та за зелето, преди 10-тина години на лов бях и един колега изтъкна че по калории 3 яйца се равняват на 50 кг. зеле...хммм, абе карай на 3 яйца цяла зима.
dimi3
на 10.09.2008 в 21:44:25 #73lolita
като си специалист по претакането я кажи на коя страна трябва да се върти канелата когато преточваш ? 