Селекционерът на Австралия Берт ван Марвайк коментира първия мач на неговия отбор на Мондиал 2018 срещу Франция.
"Футболистите трябва да бъдат себе си и да играят със сърце. Ние трябва да имаме смелостта да повярваме в нещо добро.
Надявам се, че ще направим забележителен мач срещу отбор, който има шанса дори да спечели Световната титла. Те имат едни от най-добрите играчи с много индивидуални награди, но понякога и най-добрите отбори губят.
Да, Франция е много силен отбор, но ние работихме четири седмици много здраво за този мач и е нормално да се надяваме. Разбира се, че ще се надяваме и на малка доза късмет", добави ван Марвайк.