Маймунски имитации и подвиквания съпътстваха жълтия картон на нападателя Емил Хески по време на световната квалификация между Хърватия и Англия завършила при резултат 1:4.
Шефовете на Англия поискаха ФИФА да разследва расистките обиди на хърватските фенове по адрес на нападателя на Уиган.
„Недопустимо е някой да бъде подлаган на расистки обиди и затова молим ФИФА да разследва случая.Англия е готова на всичко за да заличи расизма от футбола. Той няма място на терена”, бе официалното изказване на Английската футболна асоциация.
LORD_SLIM
на 11.09.2008 в 23:31:59 #32Локи не ти ли се случвало да видиш някой приятел и да кажеш какво става кретен?докато ако го кажеш в друга обстановка може да се стигне и до бой нали?Пък и помисли малко как да има расизъм като двете страни са от една раса?Това за "глупавите" негри пък въобще не съм съгласен,има много велики чернокожи хора!
pep
на 11.09.2008 в 20:35:15 #31аз искам да забранят всички меаждународни футболни стещи и ако може да се уреди да се даде чур на всички хетъри
Loki
на 11.09.2008 в 19:31:12 #30Точно така е като казва онанимус! Тъпите негри все квичат че белите са расисти ама си е точно обратното. Ако бял каже на негър "нига" (nigga) е обида, ако негър го каже на негър - няма проблем. Е какво е това? Дискриминация на белите.
pavlitos
на 11.09.2008 в 19:11:55 #29тва вече е приказка
highbury
на 11.09.2008 в 19:01:43 #28Корлеоне Абе и аз искам да издъня някоя негърка....ама все се разминаам дееба.
Както се казва в един филм "Не може да си истински мъж ако не си цепил тъмен дъб"....

ManU Fenka
на 11.09.2008 в 18:51:00 #27LORD_SLIM
напълно съм съгласна с това което си писал!
insight
"но какъв допир имаш до негри? От тях по-големи расисти няма. Както по-хубаво от Африка няма. Това е. Говоря от личен опит"
=========================
незнам от къде го имаш този опит но не съм съгласна с това! 
LORD_SLIM
на 11.09.2008 в 18:28:32 #26Дон Корлеоне в никакъв случай не казвам че всички са расисти,разбира се че не е така.Ако чернокож дескриминира бял това също е расизъм,но това е рядко срещано.
Morientes
на 11.09.2008 в 16:08:42 #25Don Kurleone.......Мерси! ама Лорда е прав, а по темата още вчера исках да кажа, че видяхте ли колко важен е треньора за един отбор.......Ето с едни и същи футболисти каква разлика за 1 година.. А да паднеш на Уембли си е действително голям ама много голям срам ...
MAN UNITED FEN
на 11.09.2008 в 15:53:13 #24ооооо Хърватин здрасти
не съм гледал мача и не мога да коментирам.....ама много бой......инак си прав.....от как го нема ония Гари Невил е така......а и да не забравяме, че на онова Англия - Хърватия 2:3........англетата имаха мн контузени..............и един от най големите некадърници за тренер.
Morientes
на 11.09.2008 в 15:50:36 #23LORD_SLIM......Къде е това интервю с Ребров, искам да го видя..
Хърватин
на 11.09.2008 в 15:47:59 #22MAN UNITED FEN ей ме на, ще коментирам повече от лаконично случилото се снощи хърватия-капело 1-4 големия капело застана начело на малка англия нищо чудно да ги добута до някой полуфинал на световното въпреки некадърността им а за подигравките от предните мачове ми те си бяха за смях бе батка вкараха си най-смешния автогол в историята на футбола в загреб - невил и робинсън а за позорния мач на уембли когато се класираха и при равен, а паднаха мисля че няма какво да коменираме тези неща няма как да се изтрият от историята
MAN UNITED FEN
на 11.09.2008 в 15:32:54 #21Хърватия :Англия 1:4
като гледам резулата е паднал голям секс.....голямо ебане........Голямата уста Славен Билич преди мача не спря да се дуе колко е велик......как Англичаните нямало как да ги изнендадат.......1:4 като домакин.....ей на това аз му казвам "Изненада".......така ги изненадаха изодзад Хърватите, че ще им държи влага много време.
Имаше тук един с ник Хърватин дето много се смееше на Англичаните като паднаха миналия път на два пъти......постоянно му беше мн забавно......интересно къде ли е сега да коментира този анален секс?
pavlitos
на 11.09.2008 в 15:30:41 #20Kurleone, сега голям ли си?
insight
на 11.09.2008 в 15:19:19 #19Анди Коул също беше машина. Като в по-голяма степен важи за престоя му в Нюкясъл (70 мача, 55 гола). В МЮ обаче също не е скромен - 193 мача и 95 гола. Играчи, които грабват детското внимание. Сегашните са далеч от това.
pavlitos
на 11.09.2008 в 15:13:50 #18мда....изроди пълни
insight
на 11.09.2008 в 15:07:56 #17Павле, аватара на 22 години имаше вече 100+ гола за клуба. Да, плашещо е
pavlitos
на 11.09.2008 в 14:58:34 #16insight хаватара плаши обаче

insight
на 11.09.2008 в 14:56:30 #15Slim, не е "прав син", а ПРАВ СИ.
insight
на 11.09.2008 в 14:55:43 #14Slim, прав син, но какъв допир имаш до негри? От тях по-големи расисти няма. Както по-хубаво от Африка няма. Това е. Говоря от личен опит.
LORD_SLIM
на 11.09.2008 в 14:44:18 #13Мисля че е крайно време да бъдем европеици не само на теория,но и манталилетът ни да бъде такъв.Глупаво е да окачествяваш човек само по цвета на кожата му!Не трябва да има никаква толерантност и всякакви обиди на расистка основа трябва да бъдат наказвани жестоко.Докато Америка имат кандидат-президент,чийто баща е от Кения,ние тук обвиняваме чернокожите за всички беди на човечеството.Интерюто с Ребров също е показателно че манталитетът на Балканските държави и Русия никога няма да се промени.Африка 2050 година ще нарастне с 50%,предвид огромните демографски проблеми в Европа,ще има все повече емигранти от Африка и трябва да бъдем толерантни.