Мондиалът в Република Южна Африка предложи много емоции. Разбира се, на футболния форум на планетата паднаха няколко уникални попадения, които заслужиха място в класацията на Топ 10 на най-красивите голове.
Място в престижната класация намериха попадения на Давид Вия, Миро Клозе, Месут Йозил, Луис Суарес и други.
Вижте призьорите и сами преценете кое е попадението на Мондиала.
Robbie Fowler
на 18.07.2010 в 19:25:01 #14От клипчето головете на Вия срещу хондурас, на Луис Суарес срещу Южна Корея, на Тевес срещу Мексико и на ван Бринкхорст са невероятни изпълнения и всеки от тях заслужава да е номер 1. Но къде са головете на Форлан? Вкара поне 2 зашеметяващи бомби, малко пристрастни ми се виждат "предложенията"...

Stones66
на 15.07.2010 в 11:57:58 #13Защо не са включени головете на Лионел!! Ах, мъка, мъка . . .
Data
на 15.07.2010 в 10:07:45 #12зашо гола на клозе е включен в тази класация???не може да се сравни с никой от останалите...
carlostevez
на 15.07.2010 в 09:13:19 #11Най - красив безспорно е гола на Карлос Тевес спещу Мексико . Към класацията бих добавил някой от головете на Диего Форлан.... Не разбирам защо са номинирани грозните голове на ПОЛЯКА Клозе и мазният ТУРЧИН Йозил
Tong
на 15.07.2010 в 08:14:11 #10Голът на Куярела бих го сложил 2-ри, (а може и първи), защото беше изпълнен с техника, финес и можене, а беше на принципа просто да се избоциш и да чакаш с надежда топката евентуално да уцели паработлата, която ти се иска (шанс 1:150 примерно).
Tong
на 15.07.2010 в 08:11:20 #9Излагация - дори не са го включили, а той им скри топката - и на защитниците и на камерите - най-якия гол!!! Ама явно са на мода шутове от космоса
Tong
на 15.07.2010 в 08:05:29 #8No.1 е третия гол на Хонда в мача с ... уф, не помня с кого, но Япония биха с 3:1
Stones66
на 15.07.2010 в 05:51:00 #7Гола на Майкон е попадението на Мондиала!!
А защо не виждам головете на джуджето Лионел? 
bronze
на 14.07.2010 в 23:27:54 #6Всички са хубави, но в реално време гола на Тевес най-много ми хареса
sasik
на 14.07.2010 в 18:57:38 #5A Forlan къде е, кой я прави тази класация...
rincewind
на 14.07.2010 в 17:51:08 #4форлан беше уникален! бих го сравнил с ицо от 94-та, постижението е подобно (само дето нашите се осраха последния мач) все пак да не обиждаме човека, може да не е толкова тъп и прост
BoDexter
на 14.07.2010 в 14:54:10 #3Головете на Форлан от мача за трето място, на Подолски срещу Англия, на Хайнце от откриването и на Мунтари срещу Уругвай ги няма, а на Гиан примерно изобщо не присъства в гласуването ! Топспорт пак показахте колко сте компетентни !
http://www.fifa.com/worldcup/goalofthetournament/video/index.html
Ето истинската класация с истинските голове ;)
MaLch0321
на 14.07.2010 в 14:52:46 #2Интересно защо няма нито един от головете на Форлан
nikispasov46
на 14.07.2010 в 14:44:39 #1Суареш и Куалярела