Плеймейкърът на Португалия Деко изрази съжаление, че тимът му не е надиграл Кот Д'Ивоар (0:0) в първия мач от група "F" Мондиала в ЮАР.
"Огорчени сме от равенството, трябваше да победим. Имахме своите шансове, но не можахме да се възползваме. Бяхме нервни и припряни в по-голямата част от мача, защото това беше дебютът ни на Мондиала", заяви Деко.
Португалия ще срещне Северна Корея в следващия си мач, а Кот Д'Ивоар се изправя срещу 5-кратния шампион Бразилия.
sponge bob
на 15.06.2010 в 21:45:05 #3А Дзеко съжалява още повече за гредите къде ви дрънча в Лисабон
The Scorpion
на 15.06.2010 в 20:29:34 #2африканец За да играе в по-голям клуб от предишния му отбор
Amerikanec
на 15.06.2010 в 19:25:26 #1Така е Деко - а едно време беше добър футболист....защо реши да преминеш в безтитленика от лондон?!