Мхитарян отстъпва мястото си на терена на Смолинг.

64′

Хуан Мата дава предимство на Юнайтед! 0:1!

60′

Домакините и за секунда не показват прекомерен респект към опонента си. Дори и с 10 души на терена те опитват да стигнат първи до гола.

58′

Лингард е заменен от Рашфорд.

53′

Антонио стреля неточно при втората добра възможност за домакините в мача.

50′

Рандолф избива топката току пред краката на връхлитащия на скорост Ибрахимович.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Дармиан.

43′

Моуриньо определено не е доволен от това, което вижда.

Снимка 270937

41′

Уникален пропуск на Лингард, който от няколко метра, на празна врата, нацели гредата. Секунда преди това Рандолф изби топката пред самата голлиния.

39′

Мощен шут на Златан минава далеч над целта.

35′

По нищо не личи, че "червените дяволи" са с човек повече на терена. Уест Хем се държи повече от стабилно в половината си, а често поглежда и към отсрещната.

31′

Жълт картон за Пайе.

30′

Футболистите на Манчестър Юнайтед владеят топката през 63% от времето. По-скоро обаче я разиграват, а не нападат съперника си.

Снимка 270936

26′

Уест Хем може да се похвали с удар в очертанията на вратата на опонента си, Юнайтед - все още не.

25′

Пайе не успява да разгърне потенциала си, за момента. Спиран е солидно, при все опит да демонстрира таланта и уменията си.

Снимка 270938

22′

Решението на Майк Дийн да присъди директен червен картон на Фегули вече има своите критици сред футболните анализатори на Острова. Според тях, реферът е действал прекалено стриктно.

Снимка 270942

20′

Златан е играл само два пъти с топката, до момента... Повече от странно за футболист от неговата класа...

Снимка 270939

17′

Червен картон за Софиан Фегули! Колко неприятен старт на мача за домакините!

Снимка 270941

12′

Двамата мениджъри са във видимо добро настроение.

Снимка 270931

11′

Ланзини стреля, Де Хеа спасява! Добра възможност за лондончани!

8′

Добра игра на Карик в средата на терена. До момента е непробиваем за състезателите на съперника.

1′

Домингош Фелайни

Уест Хем е домакин на Манчестър Юнайтед в среща от 20-ия кръг на Висшата лига.

Лондон приема двубоя между двата тима в 19:15 часа.

Гостите от Манчестър се намират в брилянтна форма и тимът успя да спечели последните си 5 мача от Висшата лига, като по този начин се доближи до челната четворка.

Снимка 270683

Сега обаче на състава на Моуриньо няма да му бъде никак лесно, тъй като и Уест Хям набра скорост и тимът на Славен Билич най-после успя да се надигне и да спечели 3 от последните си 4 двубоя на елитно ниво.

Манчестър Юнайтед обърна Мидълзбро на "Олд Трафорд"!

Недоспал, некадърен рефер едва не развали новогодишния кеф на "червените дяволи"!

Златан за малко да обясни нагледно на Мейсън къде е сбъркал

Единственият отсъстващ от състава на Юнайтед е контузеният Шоу, докато в редиците на лондончани аут заради травми са Оксфорд, Колинс, Сако, Арбелоа и Масуаку.

Интересно е да се спомене, че Уест Хем няма загуба в последните си 4 мача на ниво Висша лига срещу този съперник и в тези двубои тимът е записал 1 победа и 3 ремита.

Лестър завърши 2016-а с победа

Бъдещето на Билич във Висшата лига сякаш не е много светло

Юнайтед отстъпи пред "чуковете" при визитата си през миналия сезон, но преди това отборът не бе губил няколко поредни гостувания от този противник - по-точно казано от 2007-а година.

В миналия кръг Уест Хям загуби гостуването си на шампиона Лестър с 1:0, докато Юнайтед победи много драматично Мидълзбро с 2:1 на свой терен.