Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола смята, че с двете си поредни победи като гост в Шампионската лига, английският клуб е компенсирал загубата от Лион в първия кръг на надпреварата.

Испанецът определи играта при 3:0 над Шахтьор (Донецк) като превъзходна.

"Играхме превъзходно, особено през първата част, когато създадохме много положения. 3:0 при гостуване е страхотен резултат. Загубихме от Лион в първия кръг, но поправихме грешката си с две победи навън. Всичко вече е в нашите ръце", коментира испанецът.

Манчестър Сити победи Шахтьор с 3:0 като гост в Шампионската лига

Ман Сити се оказа прекалено силен за Шахтьор, "гражданите" с класика в Украйна

Английският гранд не срещна никакви трудности срещу "миньорите"