Фен заложи жена си на футболен мач... и я загуби. Това пишат медиите на Острова днес.

Съгласно осъществения залог, на запалянкото ще се наложи да се раздели със съпругата си за седмица.

Амани Стенли от Кения бил абсолютно сигурен в победата на Манчестър Сити над Манчестър Юнайтед в дербито миналия уикенд. "Гражданите" се оттеглиха на почивка при резултат 2:0, но през втората част "червените дяволи" осъществиха пълен обрат, побеждавайки с 3:2.

Амани Стенли подписал т.нар. договор, според който трябва да преотстъпи жена си за седмица на своя приятел Тони Шила. Въпросното споразумение има и свидетел, който също е сложил подписа си на своебразния ръчно написан документ.

Правилата са си правила...

Манчестър Юнайтед постигна знаменит обрат от 0:2 до 3:2 срещу Манчестър Сити

Празненствата се отлагат! Несломим Юнайтед заби звучен шамар в лицето на кандидат-шампионите

"Червените дяволи" постигнаха обрат от 0:2 до 3:2 срещу Манчестър Сити