Лудогорец и полският Ягелония завършиха 1:1 в контрола

Четири минути не стигнаха на Лудогорец за успех над лидера в Полша

"Орлите" продължават с равенствата в Турция

86′

ГООЛ ЗА ЯГЕЛОНИЯ!! Фьодор Чернич изравнява резултата, след като успя да преодолее вратаря Наумов с удар от колко 20 метра.

84′

Шест минути преди края Ягелония стигна до своя добър шанс за изравняване. Играч на поляците изпълни нещо средно между удар от фаул и остро подаване, което се наложи да бъде избито с вещина от появилия се след почивката Даниел Наумов.

74′

ЛУКОКИ! "Орлите" бяха близо до реализирането на втори гол в 74-ата минута. Кешеру изигра много мъдро една ситуация, извеждайки сам срещу вратаря Лукоки. Нароченият за гонене футболист обаче не демонстрира класа и пропиля изгодното положение.

65′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!! 1:0!! КЕШЕРУ!! С оглед силното си представяне през втората част, отборът на Лудогорец заслужено се добра до попадение. Върджил Мисиджан центрира по отличен начин, Клауиду Кешеру действа идея по-бързо от персоналния си пазач и с глава порази вражеската врата.

53′

АНИСЕ! Лудогорец беше близо до първи гол в 53-ата минута, след като Анисе се озова на стрелкова позиция. На мястото си обаче се оказа стражът на Ягелония.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

43′

Густаво Кампаняро напомни за себе си, стреляйки от добра позиция. Подобно на неговите съотборници, мерникът му е безкрайно неточен.

38′

Центриране на Василийев от фаул в наказателното поле на лудогорци. Отбраната на Милан Борян обаче се справи без никакъв проблем.

37′

Удар на Лукас Саша от средна дистанция, който обаче не застраши по никакъв начин вратаря на Ягелония.

33′

"Орлите" вече видимо недоволстват от групата игра на съперника. Най-честите жертви на свирепите ягелонски бранители са Джонатан Кафу и Густаво Кампаняро.

23′

Вандерсон опитва да притесни респектирания страж на Ягелония. В крайна сметка Вегларж разкара коженото кълбо далеч от своето наказателно поле.

22′

Томашик напредна през центъра и след серия от финтове отправи изстрел, който не затрудни по никакъв начин Борян.

20′

Грешка на Игор Пластун, който не успя да изнесе топката в предни позиции и това без малко не доведе до опасна контраатаката на Ягелония.

15′

Съдията се опитва да укроти двата тима, които през последните минути се отдадоха на доста група игра.

15′

Удар с глава на играч в "зелено" премина малко над горната греда. Това беше и първото по-сериозно положение в мача.

1′

28. Клаудиу Кешеру

Отборът на Лудогорец ще изиграе своята втора контролна среща на турска земя. "Орлите" ще премерят сили с полския Ягелония Бялисток, а спарингът ще се проведе на градския стадион в курорта Белек.

Селекцията на Георги Дерменджиев ще търси първи успех за календарната година, след като преди няколко дни изненадващо не успя да победи руския Арсенал (Тула).

Лацио все по-близо до подписа на Джонатан Кафу

Лацио все по-близо до подписа на Кафу

Футболистът ще смени Балде в Рим

По подобие на гореспоменатия двубой, треньорският щаб на българския първенец отново ще даде шанс на изява на голяма част от своите водещи футболисти. С интерес се очаква представянето на новото попълнение Жоао Пауло, който вече дебютира с гол за "орлите". Класа на вратата ще демонстрира и другото бразилско бижу - Ренан.

Ягелония е временен лидер в полското първенство. Селекцията на Михал Пробиерж има актив от 39 точки толкова, колкото и Лехия Гданск. Тимът на Милен Гамаков и Симо Славчев обаче е с по-лоши показатели. Интересните футболисти, върху които трябва да акцентираме, са балтийските звезди - Константин Василйев (Естония) и нападателят Фьодор Чернич (Литва). Добри думи заслужава и младият талант Пжемислав Франковски, който от началото на кампанията има 5 гола в 20 срещи за "жълто-червените".