Шакил Пинас във вратата на Висла. Бартломиеч Градецки обаче спасява.

90+5′

Патрик Тушински пропуска от бялата точка! 16-годишният Умут Хабил отрази удара!

85′

Добра атака на поляците завърши с центриране в наказателното поле и удар с глава, който обаче твърде слаб, за да затрудни Падт.

63′

Спас Делев пробва мерника си с удар от средно разстояние. Топката не намира рамките на вратата.

62′

Излиза Георги Терзиев, влиза Игор Пластун.

62′

Излиза Oливие Вердон, влиза Тихомир Димитров.

62′

Излиза Жан Карничник, влиза Шакил Пинас.

62′

Излиза Илкер Будинов, влиза Джордан Икоко.

62′

Излиза Кирил Десподов, влиза Каули Оливейра.

62′

Излиза Елвис Ману, влиза Спас Делев.

62′

Излиза Жуниор Брандао, влиза Пиерос Сотириу.

62′

Излиза Доминик Янков, влиза Рик Джонатан.

62′

Излиза Стефан Баджи, влиза Мануел Шоу.

62′

Излиза Мавис Чибота, влиза Бернард Текпетей.

61′

Начало на втората част

45+15′

Край на първото полувреме.

Снимка 561509

Източник: Официален сайт на Лудогорец

45+14′

Жълт картон за Дамиан Расак

45+5′

Адам Хшановски пробва късмета си. Топката не намира рамките на вратата.

41′

Мавис Чибота бе изведен по прекрасен начин на стрелкова позиция, но бе отсъдена засада.

33′

Десподов шутира! Кшищоф Ккамински спасява.

31′

Жълт картон за Оливие Вердон.

29′

Гол. Рафал Волски. Футболистът намалява резултата с много силен удар по диагонала.

25′

ГОЛ! Жуниор Брандо! Десподов нпредна опасно отдясно и центрира в наказателното поле. Там Брандо не успя да отиграе с глава по най-добрия начин с глава. Топката обаче се отклони от защитник на поляците и попадна във вратата.

Снимка 561498

21′

ГОЛ! Елвис Ману! Кирил Десподов стреля от пряк свободен удар. Вратарят на Висла спаси, но топката падна точно в краката на Ману, а който вкара кълбото от близко разстояние.

16′

Лукаш Секулски пробва мерника си. Топката не наери рамките на вратата

7′

Удар на Мавис Чибота извън рамките на вратата.

6′

Рафал Волски шутира от далечно разстояние, но вратарят Серджио Падт спасява.

1′

Спас Делев

Българският шампион Лудогорец излиза в третата си контролна среща от подготвителния си лагер в Турция.

"Орлите" се изправят срещу елитния полски тим Висла (Плоцк) от 16:00 часа на терена в комплекс "Риксос Премиум" в Белек.

Любопитното е, че двата отбора ще изиграят контролата в две полувремена, всяко, от което по 60 минути.

В първите си две проверки на турска земя играчите на Анте Шимунджа направиха равенства 1:1 с Висла (Краков) и 3:3 с Волфсбергер.