Треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш пое върху себе си вината за загубата от Черно море с 1:2 на "Тича" в 26-ия кръг.

Черно море - Локо (Пд) 2:1 в efbet Лига

Черно море се изстреля в топ 4

"Моряците" победиха заслужено Локомотив (Пловдив) с 2:1

"В началото на мача имахме колебания, но след това през първата част контролирахме събитията. Преломният момент беше дузпата. Поемам вината.

Този, който не бие, той не изпуска. На полувремето се опитах да успокоя футболистите, но агресията и желанието за победа на Черно море беше повече. Трябва обаче да направим всичко възможно, за да сме в шестицата.

С оглед на двамата млади централни защитници, които имам, трябваше да им вдъхна някаква увереност. Все още са недостатъчно подготвени, защото това беше мач за 6 точки. Това е истината. Но в крайна сметка те трябва да преминат през това нещо", заяви Томаш.