Локомотив (Пловдив) изигра доста странна контрола. Тимът се наложи над камерунски отбор, съставен от свободни агенти, търсещи си отбори.

"Смърфовете" се наложиха с 5:0, съобщава PlovdivDerby.com. Черно-белите играха с Training Center SIBM, които са отседнали в същия хотел в Турция, тъй като иранският тим, с който трябваше да премерят сили не е пристигнал в Турция.

Повечето головете за смърфовете паднаха през второто полувреме. Първите 45 минути завършиха при резултат 1:0 за Локомотив с автогол на SIBM. През втората част Илиан Илиев излезе с изцяло различен състав и головете не закъсняха.

В 48-мата минута Веселин Марчев вкара за 2:0. Последваха няколко опасни атаки на ,,смърфовете'' за да се стигне до гол на Мартин Камбуров. Веско Марчев вкара втория си гол в мача за 4:0.

Крайното 5:0 фиксира Дани Кики в 90-ата минута.