Капитанът на Локомотив (Пд) Димитър Илиев беше избран за "Играч на мача" при победата срещу Царско село с 4:0. Той сподели, че противникът е затруднил "смърфовете" през първата част, но в началото на второто полувреме всичко е било решено за 10 минути.

Локомотив (Пд) си върна третото място след разгром на Царско село

Домакините пречупиха коравия си съперник в началото на второто полувреме

"Главно през второто полувреме показахме, че сме по-стойностният отбор. През първото Царско село ни затрудни. Имат добри офанзивни футболисти, с прилична техника. През второто полувреме излязохме преобразени, показахме играта от първия полусезон. Това е обликът на нашия отбор. Накрая поспестихме сили, изпуснахме да вкараме още голове.

Не е приятно, когато мачът не ти тръгне. Отбелязахме в точния момент в края на полувремето. В началото на второто полувреме тотално ги нокаутирахме за 10 минути", сподели Илиев.