Северна Македония победи Гибралтар като гост с 2:0 във втория кръг от Лигата на нациите. Голмайстори станаха капитанът Енис Барди в 21-ата минута на срещата и Бобан Николов в 84-ата минута.

"Рисовете" имаха доминация, а в осмата минута Милан Ристовски удари гредата с удар от 14 метра.

България - Грузия, (Развой на срещата по минути)

Срам и позор за националите

Гибралтар също имаше страхотен шанс. Висар Муслиу сгреши, искаше да върне топката обратно към вратаря Дени Илиев и загуби. Валарино баче не успя да вкара от отлична позиция.

Северна Македония поведе с гола на Енис Барди в 21-ата минута. След корнер от лявата страна Барди засече с удар от 12 метра.

В 40-ата минута Стефан Спировски отправи силен удар от дистанция, но вратарят на домакините улови,

През второто полувреме Бобан Николов удвоие в 84-ата минута след асистенция на бившия играч на Ботев (Враца) - Дориан Бабунски.