Треньорът на Левски Ратко Достанич обяви, че отборът му е напълно готов за мача срещу Дебрецен. Утре от 21:45ч. "сините" се изправят срещу унгарците в първи плейоф за влизане в групите на Шампионската лига.
"Имаме двама-трима футболисти, за които все още не се знае дали ще могат да вземат участие в двубоя. Жоазиньо и Саша Симонович ще се опитат да тренират на пълни обороти днес и ще преценим какво е състоянието им. За съжаление няма да можем да разчитаме на Живко Миланов. За Влади Гаджев всички знаем, че ще бъде дълго време извън терените", започна сръбският специалист.
"Готови сме за мача. Футболситите едва чакат да излязат на терена, защото пред нас има само една крачка, за да влезем в Шампионската лига. Няма какво да губим, можем само да спечелим. Ще се опитаме да направим добър мач и да зарадваме феновете си", декларира Достанич.
"Аз като треньор поемам отговорността за всеки един играч, включително и за случката с Рабех. Държа на правилата и на това те да се спазват. Мисля, че атмосферата в тима е добра. Нашият проблрем не е Рабех, а утрешния мач", завърши треньорът на шампионите.
steiner
на 18.08.2009 в 21:42:22 #236351. steiner | 19.08.2009 00:30 348. ricar | 19.08.2009 00:24 възможно е,а тази между БАТЕ и Андерлехт също ,но ние вече за трети пореден път:Тампере,БАТЕ и сега тия...даже заедно коефициентът събран на тия три отбора е по-малък от коефициента на ЦСКА ,който в момента е с 14.250...сметай за кво говориме говорим за смешни" тренери",за това.Единствения завършил школа различбна от НАТФИЗ е Георги Василев.Може би и Балъка ,не съм сигурен.Всички останали са смешници.Особено оня "специалист "в Амкар.
Той стигна чак до национала.За Мъри мнението ми е същото.Имаме нужда от класни тренери.Футболистите ни не са по некадърни от румънци и гърци.Трябва обаче някой да ги научи на най-новите виждания и подредби по терена.

ricar
на 18.08.2009 в 21:41:39 #235абе за нашето ниво Дебрецен си е сериозен съперник ,на който задължително трябва сериозно да му обърнем внимание и в двата мача,не сме в положение да наричаме подобни отбори "слабаци"
ricar
на 18.08.2009 в 21:32:00 #234Петържалка е с 4.850 / Селтик-63.000/тва е комично вече
steiner
на 18.08.2009 в 21:30:22 #233348. ricar | 19.08.2009 00:24 възможно е,а тази между БАТЕ и Андерлехт също ,но ние вече за трети пореден път:Тампере,БАТЕ и сега тия...даже заедно коефициентът събран на тия три отбора е по-малък от коефициента на ЦСКА ,който в момента е с 14.250...сметай за кво говориме за нещо сбъркано в грандиозните домашни успехи,може би.

biuti
на 18.08.2009 в 21:29:27 #232РИЦАР, МАНИ ГИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ ДАЙ ПРОГНОЗА .АЗ СИ МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ Е МЪКА ДАНО НЕ СЪМ ПРАВ
ricar
на 18.08.2009 в 21:27:52 #231приблизително:БАТЕ Борисов-2.00 Андерлехт-40.000 даже малко ги намалих на белгийците...страшен срам
ricar
на 18.08.2009 в 21:24:46 #230възможно е,а тази между БАТЕ и Андерлехт също ,но ние вече за трети пореден път:Тампере,БАТЕ и сега тия...даже заедно коефициентът събран на тия три отбора е по-малък от коефициента на ЦСКА ,който в момента е с 14.250...сметай за кво говориме
steiner
на 18.08.2009 в 21:21:56 #229..ако отпаднем пак от толко ниско класиран клуб ще влезем в историята Кул рицар,я да те изпитам аз.Не беше ли най-голямата разлика в коефицентите между кандидати за груповата фаза ,между Артмедия и Селтик?Артмедия ги би 5:0,а реванша завърши 4:0 за селтик.

ricar
на 18.08.2009 в 21:21:22 #228мда ,все пак унгарците са футболна нация ,нищо че обитават миманса вече десетилетия на клубно и национално ниво ,но Дебрецен не са отбор с традиции нито в Унгария ,нито в Европа ,всички пък твърдят че в Унгария се играе слаб футбол последните години
perukataа
на 18.08.2009 в 21:19:32 #227Регистриран на: 10.04.2006, 04:11 327. Pisatel | 19.08.2009 00:03 Bornosuzov , мани ги. Те сега се точат как унгарците ще ни бият, ама може да им излезе крива сметката. Както стана с Киево. Уж Италианците щяха да ни отстранят, а пък после станаха "слабаци". Сфински истории. А пък и Колю от спорт1 прогнозира, че Дребецен ще ни победят ле ле още едно говедо което мисли че лецки са играли честно този мач. хубаво че беше чеха, иначе 1-2, още в софия. после в лигата сраам . на следвашата година имаше сафари и нямаше организация. затуй дойде тампере. ама на говедо обеснява ли се
steiner
на 18.08.2009 в 21:17:29 #226"За клуб като Дебрецен, който не е постигал подобно нещо до момента, това е въпрос на чест. Няма смисъл да говорим на пари. Говорим за чест и достойнство, защото ако успеем да постигнем това, цяла Унгария ще се гордее с нас. Излишно е да се говори за пари, когато се гради история и се слави името на клуба", рицар,това изказване трябва да те тревожи повече.Понякога ,когато се играе за чест,става трудно за съперника с кинтите.

ricar
на 18.08.2009 в 21:16:29 #225тва е клубния коефициент бре 24.250 за сините ,1.633 за гостите от Унгария...ако отпаднем пак от толко ниско класиран клуб ще влезем в историята
steiner
на 18.08.2009 в 21:16:08 #224babait
на 18.08.2009 в 21:15:12 #223росонеро, чичката е бил сигурен, че ще изгрее слънце и на наща улица.. нищо че е 21:45...
аре, лека и от мене.. 
steiner
на 18.08.2009 в 21:13:14 #22236. rossonero | 19.08.2009 00:10 Aбе стига сте гледали тия коефициенти,бе?!?! Не разбрахте ли,че не отразяват ВРЕМЕННАТА форма на отбора.Ако я гледаме нея - коеф. на Левски е около 7 и нещо,на Дебрецен също росонеро,бъркаш нещо.Рицаря извади други коефиценти,а той е статистика на форума.

babait
на 18.08.2009 в 21:13:13 #221ааа, не било пълен запис..репортаж е..
ама тоя александър хлеб, що така лекомислено го отстъпиха на щутгарт арсеналците.. я къф гол си изработи... 
steiner
на 18.08.2009 в 21:10:54 #220...тва е минимум ,инак отбора не е в цветущо състояние дай му време.Този отбор не е неговия все още...

babait
на 18.08.2009 в 21:09:50 #219рицар, епа да им имам далновидните договорености тогава, пич.. що требеше да ни лъжат, че ше дават домакинските мачове на наще отбори в лига-европа.. дано бенете нещо развържат кесията, че срамота..
ricar
на 18.08.2009 в 21:09:15 #218Абе аз му нямам много доверие на тоя сърболя.Теперва ще трябва да го гледаме под лупа кви ги върши.Като за начало 1 трофей у нас и групи на ШЛ...тва е минимум ,инак отбора не е в цветущо състояние
steiner
на 18.08.2009 в 21:06:25 #217ricar,не се тревожи.Сега поне имате тренер.Преди бяхте с едни павета начело,не е за разправяне.
