Треньорът на Левски Ратко Достанич обяви, че отборът му е напълно готов за мача срещу Дебрецен. Утре от 21:45ч. "сините" се изправят срещу унгарците в първи плейоф за влизане в групите на Шампионската лига.
"Имаме двама-трима футболисти, за които все още не се знае дали ще могат да вземат участие в двубоя. Жоазиньо и Саша Симонович ще се опитат да тренират на пълни обороти днес и ще преценим какво е състоянието им. За съжаление няма да можем да разчитаме на Живко Миланов. За Влади Гаджев всички знаем, че ще бъде дълго време извън терените", започна сръбският специалист.
"Готови сме за мача. Футболситите едва чакат да излязат на терена, защото пред нас има само една крачка, за да влезем в Шампионската лига. Няма какво да губим, можем само да спечелим. Ще се опитаме да направим добър мач и да зарадваме феновете си", декларира Достанич.
"Аз като треньор поемам отговорността за всеки един играч, включително и за случката с Рабех. Държа на правилата и на това те да се спазват. Мисля, че атмосферата в тима е добра. Нашият проблрем не е Рабех, а утрешния мач", завърши треньорът на шампионите.
хурo
на 18.08.2009 в 18:48:42 #76Гледай мача и не философствувай!
ricar
на 18.08.2009 в 18:47:52 #75Аз лично очаквах още Динамо да ги отстрани.Особено след победата като гост.Динамо се проявиха като пълни балъци.Ако нещо може да даде надежда на другарите от Парка е именно тая футболна "невинност" на братушките.
хурo
на 18.08.2009 в 18:46:00 #74YNWA
ricar
на 18.08.2009 в 18:44:29 #73Артмедия ги отвяха преди години.А са супербогат отбор ,с Рейнджърите си пазаруват национали от Източна Европа и Скандинавските страни.
Цепеница
на 18.08.2009 в 18:42:30 #72проявете разбиране ЛЕВСКАРИ ! в последно време е все по трудно да си свиня . едничката им радост и утеха е да коментират успехите на ГОЛЕМИЯ ЛЕВСКИ , а ако случайно получат лиценз , да пеят дитирамби до съмнало .
хурo
на 18.08.2009 в 18:42:00 #71Не и Арсенал точно......
хурo
на 18.08.2009 в 18:39:58 #70Както казва един познат: Come on Celtic! (devil)(devil)(devil)(flex)(flex)(flex)against the english bastards!!!!! (punch)(punch)(punch)(punch)(punch)
ricar
на 18.08.2009 в 18:39:39 #69Селтик би могъл да бъде подхлъзнат тук съм съгласен.Те имат доста наивни акции с Рейнджърс и Абърдийн в Европа.Те са една от най-лесните от престижните плячки.Други такива са Звезда и Астън Вила.
rUDY
на 18.08.2009 в 18:38:32 #68114. Соколът ти на какви наркотици си минал

biuti
на 18.08.2009 в 18:38:27 #67РИЦАР, СТАРА ИСТОРИЯ БИХ ТИ Я РАЗКАЗАЛ АКО НЕ БЕШЕ БЪКАНО СЪС ЧЕРВЕНИ ПРАСЕТА. ВСЕ ПАК НАСКО Е ЛЕГЕНДА ЗА ЛЕВСКИ
хурo
на 18.08.2009 в 18:38:04 #66Пусни си ЕСПН
Stenlyaka
на 18.08.2009 в 18:36:34 #65Станчо, ми що не се цаниш ти? ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: На бас че ще съм по-добър от тези невежи
хурo
на 18.08.2009 в 18:35:35 #64Станчо, ми що не се цаниш ти?
ricar
на 18.08.2009 в 18:34:26 #63Левски би трябвало да бият ,ЦСКА им трябва чудо с тоя състав
Stenlyaka
на 18.08.2009 в 18:34:24 #62Ей мамицата ни разката тая идотска държавица .......
Ще гледам ШЛ с коментар от някакъв пъпчив юнош и един мънкащ кретен , дето не знае кой е Гаел Клиши
ricar
на 18.08.2009 в 18:32:53 #61защо му викаш сладоледаджията
ricar
на 18.08.2009 в 18:32:06 #60и аз бих заложил на топчиите...реми на Паркхед и в Лондон ги бият...Олимпиакос са абсолютни фаворити според мен...при тях на книга би трябвало да са най-ясни нещата
biuti
на 18.08.2009 в 18:29:27 #59НЕ БЕ ПИЧ СЛАДОЛЕДАДЖИЯТА Е МЪЖЪТ И, А ИНАЧЕ И АЗ СЪМ И ФЕН. ЯКА ПИЧКА!!!!!!
ricar
на 18.08.2009 в 18:25:34 #5893. biuti | 18.08.2009 21:21 съм да ,тва пречи ли да съм почитател на Раева
ricar
на 18.08.2009 в 18:24:36 #57не бе ,и аз се изненадах ,явно румънските отбори много се стараят в Европа ,те открай време са стараят много повече от нас ,Тимишоара са без успехи ,но са традиционен клуб каквито са Ботев и Славия у нас ,след грандовете са,но никога не са изпадали ,румънското първенство е по-силно от нашето и сръбското...не бих се изненадал на някой трилър въпреки по-класния състав на Шутгарт...Тимишоара имат и сравнително добра публика