Футболистите на Левски ще играят не само за престиж, но и за сериозни възнаграждения в решителния реванш срещу Апоел Беер Шева в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, пише "Тема Спорт".
Допълнителни пари от евротурнирите е ясно, че ще има след преценка на нивото на съперника. Премии за предварителния кръг, в който Левски отстрани северномакедонския Шкупи е нямало.
При отстраняване на израелския тим и достигане на плейоф, който ще изправи сините срещу германския Айнтрахт Франкфурт, или влизане в груповата фаза в Лига на конференциите играчите ще приберат поне по 30 процента от сумата, която УЕФА ще преведе на "Герена" и за двете цели.
Така футболистите са максимално стимулирани да се справят с Апоел Беер Шева в четвъртък и да продължат похода си в третия по сила турнир в Европа.
В началото на юли влезе в сила нов финансов правилник на "Герена" от новия сезон. Относително ниските за нивото и претенциите на Левски заплати футболистите ще бъдат компенсирани със солидни премии.
Изплащането на финансовите стимули ще бъде подписвано от изпълнителния директор Даниел Боримиров след съгласуване със собственика Наско Сираков и представител на генералния спонсор, който поема огромна част от месечните възнаграждения на играчи и служители.
Премиите ще бъдат в максимален размер само при победи срещу ЦСКА и Лудогорец, втората категория са някои от тимовете, които в последния сезон завършиха в горната плейофна шестица, в зависимост от това дали двубоят е на "Герена" или навън.
На срещата с лидерите на тима преди началото на сезона е било загатнато, че ако Левски стане шампион, футболистите ще получат огромна отборна премия, чийто размер не е уточняван. Ще има бонус и при спечелване на Купата на България.
Така стана и миналата пролет, когато сините триумфираха с този трофей. Тогава освен финансова награда от клуба левскарите напълниха джобовете и след допълнителни премии от ПФЛ и спонсорите "Палмсбет" и "Електрохолд".
VLAD
на 16.08.2023 в 10:16:26 #18В краен случай да се дадат бонуси - три безплатни врътки на рулетка и 500 кинтас в чипове за покер. Обаче ме съмнява, че чиповете ще изчезнат по пътя от офисите до съблекалнята.
german
на 16.08.2023 в 10:14:45 #17коСС,
ти взе, че налетя на лесбийките бе...
german
на 16.08.2023 в 10:09:53 #16на който му е малка пишка.та, се хвали с голЕма козирка
german
на 16.08.2023 в 09:44:31 #15"според ВВС, агент "яковлевич в." е подал сигнала за съветските агенти в GB, след което е последвало тяхното задържане. по телата на задържаните са открити следи от убождане с чадър..."
Рашо Зоргев
специален кореспондент на
Бяла Слатина Дейли Експрес
elaizgrey
на 16.08.2023 в 08:56:18 #14ПръСка гада доноснически и се праЗка за порция л@йна
elaizgrey
на 16.08.2023 в 08:55:05 #13Дъртия доносник милиционер Ватерло се изказа и във форума потекоха пресни топли л@йна. Той пърди през носа и се храни с гумна. Вони, та не се трае, Джагър внимавай, като говори пръзка зловонни редки и топли л@йна. Това е водния пацул, самозвания Йорист Ватерл@йно. Осмърдял е ефира. Говеда, кви премии бе, 50+ милиона дългове, 12 милиона към НАП, загуба 46 Милиона и отрицателен капитал. Това дружество е фалирало отдавна, те премии сънуват. ТИК-ТАК копита, неизбежно е.
Мик Джагър
на 16.08.2023 в 07:43:36 #12Педерло, вече си заприличал на някаква баба, чиба от тука с тия жартиери, че ще повърна
Мик Джагър
на 16.08.2023 в 07:26:46 #11Дърт педере, отдавна ти знам чаршафите дето пишеш и дето нямат връзка с темата, Аре чиба, педальоне
goldberg04
на 16.08.2023 в 07:14:28 #10Ся кво искат да кажат някой капацитети тук, че всички премии от УЕФА трябва да се дадат на престъпната структура нап ли? И после да ги разсадът на най дъртите стари комуняги?
Мик Джагър
на 16.08.2023 в 07:05:08 #9Олигофрен, разбра ли какво ти говоря или още сричаш дългия ми текст
Мик Джагър
на 16.08.2023 в 07:00:44 #8Знам, че е трудно, но трябва да избереш едното, някак е срамотно в едно изречение да имаш две взаимоизклюващи се твърдения, разбираш ли какво ти говоря или да пробвам по-обстойно с примери и рисунки
Мик Джагър
на 16.08.2023 в 06:59:07 #7Рогач, виж сега, знам, че си спрел, ама все пак ако сме Литекс, защо да плащаме задължения на ЦСКА
123grishaganchevniskiqmuk
на 16.08.2023 в 06:58:19 #6Върнете гостуването в Лоич , тогава Левски да плаща !!
123grishaganchevniskiqmuk
на 16.08.2023 в 06:57:43 #5Друго си е да преебеш държавата с 30 млн и да избиеш хора и да им заграбиш базата и стадиона , много як отбор
123grishaganchevniskiqmuk
на 16.08.2023 в 06:56:37 #4А чакай литекс не е фалирал просто се преименува
Мик Джагър
на 16.08.2023 в 06:56:26 #3Оф лато видя спонсора Еврохолд и се сещам за какъв гнусен милиционерски отбор става въпрос
123grishaganchevniskiqmuk
на 16.08.2023 в 06:56:15 #2Ще идат в НАП когато цска- върне 30 млн на пенсионерите и майките с деца
abc-xyz
на 16.08.2023 в 05:47:01 #1Тия “тлъсти пачки” не трябва ли да отидат в НАП за пенсиите на пенсионерите и за майките с малки деца, а не в джобовете на ниско разрядни бразилци?