Нападателите в Левски продължават да са дефицит. "Сините" още треперят дали ще могат да използват някой от двамата си атакуващи футболисти в събота срещу Черно море.
Ръководството, треньорите и самите Атанас Курдов и Умар Диаби стоят на нокти в очакване на служебните жълти карти на двамата. До вчера обаче те не бяха пристигнали на "Герена" и старши треньорът Стойчо Стоев бе в неведение какво ще се случи в оставащите два дена до двубоя с варненци.
За да успеят „сините" да уредят Наско и Диаби, жълтите карти на двамата трябва да пристигнат най-късно в петък.
Шансовете за това са 50%, а на "Герена" не губят надежда, че документите за служебно картотекиране от ФИФА ще пристигнат навреме.