Левски започна участието си в Лига Европа с летящ старт. "Сините" разгромиха ирландския Дъндолк с 6:0 в първи мач от втория предварителен кръг.
Играчите на Ясен Петров направиха много добър мач и можеха да вкарат поне още толкова на дезориентираните гости. Дъндолк пък разчиташе единствено на центрирания от фаулове или корнери, които обаче не донесоха нищо.
Силен мач направиха двете крила Жоазиньо и Даниел Младенов, който отбеляза две от попаденията. Другото ново попълнение Гара Дембеле също се понрави и се разписа веднъж.
"Сините" поведоха още в 12-ата минута. Жоазиньо центрира от корнер, вратарят на Дъндолк увисна, топката се озова у Йовов, той овладя и я насочи спокойно в мрежата.
Само няколко минути по-късно резултатът вече бе 2:0. Тасевски намери Минев, който веднага сви към Младенов в наказателното поле. Крилото не се подвоуми и с премерен удар в ъгъла матира Чери за втори път.
Йовов и Тасевски изпуснаха по още едно добро положение, преди Дембеле да покачи на 3:0 в 41-ата минута.
Веднага след почивката, Младенов вкара втория си гол в срещата. Той получи страхотен извеждащ пас от Минев и копна технично топката покрай Чери за 4:0.
След това попадение домакините нормално, намалиха темпото. Въпреки това, Левски стигна до още два гола в самия край на мача. Те бяха дело на влезлия като смяна Исмаил Иса в 87-ата и 92-ата минута.
Така Левски си осигури чудесна преднина преди реванша в Ирландия след седмица и вече може да мислия за следващия си съперник и дербито с ЦСКА.
Phoenix
на 15.07.2010 в 21:40:09 #190Дучето е един смешник, ама айде не си отварям устата...
MonKaTa
на 15.07.2010 в 21:38:49 #189Дучето кой представлява знаете ли ?
Phoenix
на 15.07.2010 в 21:38:41 #188Розова, а ние с нашите наркоманчета, които разпъват трансперант на подсъдим от групата на Таки.................. Ходят пред съда, за същия тип!! ТОВА Е УНИКАЛЕН СРАМ И ПОЗОР ЗА ИСТИНСКИТЕ ФЕНОВЕ НА ЛЕВСКИ!! Просто няма оправия с тея идиоти!
дякон фрост
на 15.07.2010 в 21:38:26 #187Евро-походът на Левски започна с летящ старт ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– до следващия кръг!!жалки са! жалко!
MonKaTa
на 15.07.2010 в 21:32:24 #186Доналд Дък падна
El Marcone
на 15.07.2010 в 21:30:56 #185Като за начало....бива
PabloEscobar
на 15.07.2010 в 21:29:03 #184ЛЕВСКИ БИЕ,ЛОШО БИЕ
ЛЮТО БИЕ 
raylight
на 15.07.2010 в 21:00:59 #183Пожелавам на всички Български отбори да влезнат в групите на УЕФА и там да се представят добре. В ЕКТ няма Левски и ЦСКА, гаврите са за вътрешното първенство
Phoenix
на 15.07.2010 в 20:58:23 #1826kembal
на 15.07.2010 в 20:56:19 #1816кемби, утре ще ти звънна следобяд ============================ ок
Stenlyaka
на 15.07.2010 в 20:55:07 #180При това ниво на футбола ни , тази победа си е успех !
Phoenix
на 15.07.2010 в 20:54:24 #179Баткофф, няма как да се разправим с тея лайна... Дано напраат някви закони.. и да ги изхвърлят... треа камери.. и полиция.. това е.. НО ТОВА Е ЕБАТИ СРАМА!!!!
Thomаs Linke
на 15.07.2010 в 20:54:23 #178Веднага след почивката, Младенов вкара втория си гол в срещата. Той получи страхотен извеждащ пас от Младенов и копна технично топката покрай Чери за 4:0. ----------------------------------- Тоя е ебати гения, сам си подава.
Или ТопСпорт са идиоти. 
6kembal
на 15.07.2010 в 20:54:14 #177Е, няма как два евроидиотски отбора да играят помежду си и единият да не отстрани другия... ====================================================== хмм, това беше гениална мисъл
що ми се струва, че които и два отбора да играят помежду си в турнирите, единия отстранява другия, няма средно положение...
а всъщност може би има - когато нямаш лиценз си евроидиот, но никой не те отстранява, щото с никой не играеш....

6kembal
на 15.07.2010 в 20:50:29 #176като изтървахме 10 гола ==================== хмм, това го знаеш само ти...
иначе счота беше 1:0 с гол след 80 мин.ако не се лъжа. 
ricar
на 15.07.2010 в 20:46:27 #175Въпросът е Левски да не се отпускат.Август месец ги чакат тежки битки.Тоя Дъндолк да го пускат в кенефа и да продължават.За мен дербито с ЦСКА никак няма да е леко.Както и следващия съперник в ЛЕ.Очаквам провал срещу един от тези съперници.
Phoenix
на 15.07.2010 в 20:41:26 #174Баткофф, разбра ли там дето питаше за някъв трансперант с лика на кой е бил? Ако е бил на некъв наркоман.. това в ВРЪХ НА НАХАЛСТВОТО!
6kembal
на 15.07.2010 в 20:40:09 #173добре де, дери, корк, морк, все тая, резултата беше едно на мъка в края, а днешния мач свърши в 15мин. при 2:0, останалото беше забавления за публиката....

ricar
на 15.07.2010 в 20:38:13 #172понатам ще си проличи колко струват Левски,този мач нищо не доказва
SoNoR
на 15.07.2010 в 20:37:36 #171rincewind , ке видим на кормилото са за мен интересни специалисти, а зад тях още по-интересни хора