Ръководството на Левски разпространи чрез официалния си сайт декларация, в която съобщава, че официално прекратява взаимоотношенията си с вестник "Тема спорт". Декларацията е подписана от спортния директор Георги Иванов. Както е известно, вестникът на скоро стана собственост на консорциум "Титан", който е спонсор на вечния враг на "сините" - ЦСКА.
Ето декларацията на ПФК Левски:
Във връзка с нарушаването на общоприетите етични норми, публикуването на лъжлива информация и откровените опити за манипулиране на общественото мнение, ПФК Левски прекратява взаимоотношенията си с ежедневника "Тема Спорт".
Считано от днес, всяко едно изказване на длъжностно лице на ПФК Левски - в това число и футболисти - пред автор на въпросното издание, което е публикувано впоследствие, може да бъде възприемано като неистина.
Георги Иванов, Спортно-технически директор
marata3
на 15.10.2009 в 16:24:20 #45Чаршафът против Батков бе разпънат и от съгражданите на Мистър Пропър ---------------------- Народната любов се разраства!
marata3
на 15.10.2009 в 16:21:11 #44Левски отряза вестника на ЦСКА -------------------

galaktiko
на 15.10.2009 в 16:19:29 #43СУПАТА, как ще плащате на една дузина отбори за футболистите, ще те пращат на магистралата да духаш ли ма мастийо? Червения кенеф е пред закриване, лапай пишки за да го спасиш
marata3
на 15.10.2009 в 16:18:41 #42Футбол: Стоилов не трябва да си тръгва, смята Лъчезар Танев -------------------- пък и нагъл
FUCKS апарат
на 15.10.2009 в 16:14:05 #41Виждам как, след двадесет години управление по сегашния модел, г-н Тодор Батков предава собствеността върху клуба в сигурните ръце на г-жа Кръстева.
Red Sox
на 15.10.2009 в 16:01:15 #40НЯМА ДА СЕ ПОДДАМ НА НАТИСКА НА ШЕПА ДРЕБНИ НАРКОПЛАСЬОРИ ! -------------- така е
но със сигурност ще се поддаде на натиска на куршум в челото, изстрелян от едър наркопласьор 
ПОДМАЗВАЧ НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ
на 15.10.2009 в 15:59:42 #39карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 15:58:09 #38суПИЧКЕ. така е, турските свини сте сами срещу всички българи
Apis1
на 15.10.2009 в 15:49:11 #37значи в понеделник ще изринат сфинската помия. аман от далавераджий, тая страна не може да кърми паразити ================= За разлика от феновете на подуенския евроидиот ние няма да разпъваме чаршафи 3 седмици, а както е казал г-н Нейков ще преместим сградата на министерството
Red Sox
на 15.10.2009 в 15:48:59 #36http://www.blitz.bg/news/article/61917 ---------- теленца, ами сега? ще се обичате с боратко во веки веков
sakkar
на 15.10.2009 в 15:46:19 #35така е, Карни. свинете си живеят още в татовото време, тогава аваните честичко минаваха, но сега и най-закоравелите чорбета подмокрят гащите като чуят "плащане". само форумните инфантилчета си лъскат тука нехайно, по армейски
APOCALYPSE
на 15.10.2009 в 15:45:21 #34ДА то духа УЕФА и нелигитимното БФС! Селундирути начело с балЪка да пият една студена вода! Така е с големите!
sakkar
на 15.10.2009 в 15:41:30 #33колко ли задници пак ще излижат комунягите
карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 15:39:52 #32sakkar | 15.10.2009 18:38 Петък вечер е последният срок за дълга на ЦСКА, иначе няма лиценз. ============================================== това сме го чували десетки пъти вече
всички могат да плащат, само свинете не, крайно време е БФС да си свърши работата,иначе да се сезира УЕФА

MonKaTa
на 15.10.2009 в 15:39:35 #31Манипулиране на общественото мнение
По-добът в това от Тодор няма
Левски е отбора на народа промърмори под мустак Тодор Батков..........
sakkar
на 15.10.2009 в 15:38:17 #30Петък вечер е последният срок за дълга на ЦСКА, иначе няма лиценз.
значи в понеделник ще изринат сфинската помия. аман от далавераджий, тая страна не може да кърми паразити 
карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 15:33:56 #29nikipiki | 15.10.2009 18:30 КАРНИ,МАЛКО СЕ ИЗСИЛВАШ ==================== я, станаха двама, остана още само един нормален чорбар

карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 15:29:02 #28само един нормален фен на цесикату има тука
да е жив и здрав, той си знае, и

aristo
на 15.10.2009 в 15:26:46 #27red_rock
Няма да се даваме 
Jebediah
на 15.10.2009 в 15:25:31 #26Евала Гонзо, не се дадохме на турците, не се дадохме на комунистите, няма да се дадем пак на турците!