Ръководството на Левски разпространи чрез официалния си сайт декларация, в която съобщава, че официално прекратява взаимоотношенията си с вестник "Тема спорт". Декларацията е подписана от спортния директор Георги Иванов. Както е известно, вестникът на скоро стана собственост на консорциум "Титан", който е спонсор на вечния враг на "сините" - ЦСКА.
Ето декларацията на ПФК Левски:
Във връзка с нарушаването на общоприетите етични норми, публикуването на лъжлива информация и откровените опити за манипулиране на общественото мнение, ПФК Левски прекратява взаимоотношенията си с ежедневника "Тема Спорт".
Считано от днес, всяко едно изказване на длъжностно лице на ПФК Левски - в това число и футболисти - пред автор на въпросното издание, което е публикувано впоследствие, може да бъде възприемано като неистина.
Георги Иванов, Спортно-технически директор
УмеренЦСКА
на 15.10.2009 в 18:30:16 #145Макаров написа: Айде да гониме Батков и да правим Оле шеф на Левски. Човекът има възможности и котакти! Грух - Грух - изпълнителен директор, Лацио - финансов счетоводител! И приказката продължава... ...Само че е много вероятно нещата да останат точно така, както са в момента. Само намеквам...
карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 18:29:19 #144МАРЧЕ. Ахелой е ароматизирана спиртна течност, подходяща за чистачки зимно време
marata3
на 15.10.2009 в 18:27:54 #143Чорбата, не писа няколко дена след "срещата" и се притесних
УмеренЦСКА
на 15.10.2009 в 18:27:42 #142Ред Сокс до мен: "...купувай, когато всеки продава. продавай, когато всеки купува..." В България в момента е първото... Навсякъде бодат очите реклами за промоции, цените на някои неща паднаха драстично в сравнене с това, което бяха до преди време. Много интересна ситуация е сега у нас. Стигна се и до шантаж на хората, които имат някоя друга хилядарка в дебитната си карта, по която си получават заплатата, да си открият влог в банката (лично преживяване). Само едно нещо е характерно. Преди време, когато всеки имащ хиляда щатски долара беше милионер у нас и се чудеше къща ли да си купи или апартамент в крайните квартали (говоря за хора от моята черга), сега има някакво въздържание от закупуването на обезцененени неща. Това е дълга тема и е във връзка със споменатата от теб, колега, "психология" на всяка криза...
карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 18:27:41 #141Chorbata | 15.10.2009 21:24 193. marata3 | 15.10.2009 21:20 Чорбата, жив ли си? Чуди се ................................. На следващата сутрин бях като умрял ========================== много ти хареса моята "пий пак", а уж беше за малко
Chorbata
на 15.10.2009 в 18:26:16 #140200. STRANGER from varna | 15.10.2009 21:24 Ако става дума за проект, който включва цял комплекс / търговски, спортен, културен, администативен и т.н/ от съществено значение е локацията. А , в Борисовата градина , на това място тя наистина е перфектна. Тъй , че сумата от 100 млн. за широкопрофилен комплекс с отлична локация не е чак толкова безумен проект. Вероятно , само терена би съставлявал 20-30 % от стойността. Не е все едно , дали ще строиш такъв център на стратегическо място или в някой краен квартал. Колкото до парите , не е речено , че точно "Титан" трябва да ги извадят на момента кеш. Има познати схеми на финансиране , като "Алианц" , "Емирейтс" и т.н. ...........................

Red Sox
на 15.10.2009 в 18:25:58 #139Лацио - финансов счетоводител ---------- Макаров, тоя специално е гола вода. едни шведски банки неможе да "въведе" от 1 година време
marata3
на 15.10.2009 в 18:25:55 #138Гроздано, изобщо не зная какво е това ахелойки! Пий си ги сам, но не почвай от 6 сутринта! Срамно е, даже за човек, оприличаващ се с гроздова ракия
Red Sox
на 15.10.2009 в 18:24:50 #137Струва ми се, че у нас много хора имат да се учат на тая работа... ---------- mdaaaaa....даже и мнозина начетени хадвокати. не само простолюдието
Chorbata
на 15.10.2009 в 18:24:48 #136193. marata3 | 15.10.2009 21:20 Чорбата, жив ли си? Чуди се ................................. На следващата сутрин бях като умрял
А трябваше и да карам до Димитровград. Иначе - безопасни игли

MAKAROV
на 15.10.2009 в 18:23:57 #135Айде да гониме Батков и да правим Оле шеф на Левски. Човекът има възможности и котакти! Грух - Грух - изпълнителен директор, Лацио - финансов счетоводител! И приказката продължава...

ricar
на 15.10.2009 в 18:23:55 #134Sтадиони за такива пари се строят на отбори от други първенства с друга посещаемост и други успехи.И други ТВ и рекламни права.Средната посещаемост на мачове на ЦСКА след падането на Берлинската стена е около 5 500 души.Сметайте за кво говориме.
Chorbata
на 15.10.2009 в 18:22:12 #133Мрата, що бе бате?

карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 18:21:50 #132marata3 | 15.10.2009 21:20 Чорбата, жив ли си? ==================== ми той не пие ахелой, като тебе
theRock
на 15.10.2009 в 18:21:42 #131Арестуваният за подкуп експерт от „Инспекцията по Труда„ в Бургас Евгени Блажев е продал на известния адвокат Тодор Батков 39 декара земя на полуостров Кафка в квартал Крайморие, който ще стори на това място рекламирания „Град на 21 век", пише в. "Черноморски фар". Продажбата е за 2,2 млн. лева. Оказва се, че Блажев придобил земята чрез заменки на името на жена му, които са разследвани, а продадените земи са част от дълга съдебна битка и международен скандал. -------------------- То всичко рано или късно излиза наяве, а откъде гусин Патков има 2.2 млн. лева, след като едвам му стигат за заплати и няма за трансфери, скоро и туй ще чуем. Само да не разберем скоро, че дължи на някого 5 млн. Евро
карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 18:20:34 #130ЧОРБАТА. само кажи къде и в колко часа, и ще се опитам да дойда, пиши на karnobatska1@abv.bgя или прати СМС
marata3
на 15.10.2009 в 18:20:11 #129Чорбата, жив ли си?
Red Sox
на 15.10.2009 в 18:18:56 #128Надявам се че не си открил Америка ------------- ти как мислиш?
Chorbata
на 15.10.2009 в 18:18:00 #127Карни. Мдааааа, даже утре със Станчев ще бирираме повреме на поредната тренировка - заповядай.
карнобатска гроздова
на 15.10.2009 в 18:16:51 #126ЧОРБАТА. честито шампионка, чувам , че и цяла седмица ги поливаш успехите
