90+2′
Турнир: Контроли Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+2′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски - Арда 0:0 в приятелски мач

Левски и Арда се занулиха на "Герена"

Ето как се разви двубоят

80′

БАЧЕВ! Десет минути преди края Асен Чандъров изведе Преслав Бачев сам срещу вратаря, но изстрелът на младия нападател мина покрай гредата.

71′

МАРИН ПЕТКОВ! Левски достигна до едно от най-добрите си положения през втората част в 71-вата минута. Марин Петков получи топката около дузпата в наказателното поле на Арда и стреля мощно с левачката, но на сантиметри от дясната греда.

Снимка 673462

Източник: startphoto.bg

57′

ОФОР! В 57-ата минута Чинонсо Офор получи подаване от Боби Цонев в полето на Левски и стреля мощно, но Кристиян Димитров направи решителен шпагат и изби в корнер.

Снимка 673459

56′

В първите 10 минути на втората част играчите на Арда на няколко пъти центрираха топката в полето на Левски, но защитата на "сините" се справи отлично.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

ПОЧИВКА!

Снимка 673451

45′

В последните секунди на полувремето Марин Петков стреля от пряк свободен удар, а топката се удари в стената, заблуди вратаря, но за късмет на Господинов и съотборниците му, мина на милиметри от дясната греда.

43′

Малко преди почивката Арда имаше добра възможност за гол. Борислав Цонев открадна топката в средата на терена, пробяга около 30-40 метра с нея и от границата на наказателното поле нанесе силен удар, но малко над гредата.

23′

В средата на първата част Алекс Колев отново обстрелва вратата на Арда. Този път №9 в състава на Левски нанесе силен удар от пряк свободен удар, но Анатолий Господинов боксира топката и я изпрати в безопасна зона.

Снимка 673448

10′

Малко по-късно Алекс Колев нанесе удар с глава след корнер, но отново се размина на малко от целта.

6′

В 6-ата минута Патрик-Габриел Галчев напредна по дясното крило и подаде към Алекс Колев в наказателното поле, а новият нападател на "сините" веднага нанесе удар с десния крак, но топката премина покрай гредата.

1′