Минималното добавено време на мача е четири минути.

Още едно прекрасно спасяване от страна Анатолий Господинов, този път след мощен удар на резервата Атанас Атанасов.

80′

Двойна смяна в отбора на Етър, Мартин Моран и Йоаким Гонсалес отстъпиха местата си на терена на  Ловре Кнежевич и Бухолда.

80′
74′

ГОЛ ЗА Арда! Отново се потвърди старото клише, че "като не вкарваш, ще ти вкарат". Около минута след гредата на Пита, гостите от Кърджали стигнаха до изравнителен гол след великолепно изпълнение на пряк свободен удар от странна на Тонислав Йорданов!

73′

Греда! Влезлият като резерва Крум Стоянов се устреми по левия фланг, елеминира елегнатно играч на Арда и намери великолепно Дидис Пита в наказателното поле, който вместо да отбележи втори гола за Етър уцели гредата.

67′

Господинов! Още една пропусната възможност за отбелзязване на втори гол от страна на домакините. Йоахим Гонсалес отлично сви топката и стреля по земя, но вратарят на Арда демнонстрира своята клеса и изби в корнер.

65′

Жан-Марк Тибуе е сменен от Крум Стоянов.

53′

Тонислав Йорданов замени Борислав Цонев.

51′

Домакините поискаха дузпа, заради игра с ръка на защитник на Арда,след центриране на Йоахим Гонсалес, но след проверка със системата ВАР такава не бе назначена.

48′

"Болярите" имаха отлична възможност да удвоят аванса си, но ударът на Дидис Пита бе изби от Гсоподинов в ъглов удар.

45′

Второто полувреме започна!

45′

Смяна в съсътава на гостите на почивката. Иван Коконов се появи в игра на мястото на Ел Мами Тетах.

45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време.

44′

ГОООЛ За Етър! Иван Василев! "Болярите" организираха контратака, Жан-Марк Тибоуе комбинира с Карсела и след това центрира в наказатеното поле, където Василев изпревари вратаря на гостите Анатолий Господинов и с удар от воле откри резултата!

24′

Още една добра намеса на Величков, този път следу дар на Офор с глава.

20′

Чинонсо Офор бе изведен сам срещу вратаря на Етър, но ударът му по диагонала излезе в аут. Дори и нападателят на Арда да бе изпратил топката в мрежата, попадението нямаше да бъде зачетено, защото нигериецът се намираше в положение на засада.

Снимка 659590

Източник: startphoto.bg

19′

Първият по-опасен удар по посока на вратата на Арда бе отправен от Мартин Моран, но шутът му не затрудни особено Анатолий Господинов.

8′

По-активната игра на гостите от Кърджали продължва, като Величков отново трябваше да се намесва след шут на Цонев от дистанция.

5′

Опасен удар на Борислав Цонев от фаул, но Величков изби в корнер.

4′

Първото по-опасно положение в мача бе в актива на гостите. След центриране от ъглов удар Джелал Хюсеинов стреля с глава, Величков, обаче, бе на своето място и спаси без проблеми.

Снимка 659589

1′

14 Ивайло Димитров

Етър посреща Арда в двубой от 27-ия кръг в efbet Лига. Срещата започва в 17:00 часа.

"Болярите" заемат последната позиция в класирането с актив от само 10 точки.

Киров: Проблемите следват един след друг...

"В efbet Лига срещу всеки можеш да спечелиш и срещу всеки можеш да загубиш"

Футболистите на Светослав Петров започнаха пролетния дял с реми срещу ЦСКА 1948, но от тогава инкасираха 5 загуби, в които вкараха само два гола.

Отборът от Кърджали също не се намира в добра форма. Начело на тима се заърна Николай Киров. Под негово ръководство бяха записани две равенства, една победа и една загуба в efbet Лига.

Все пак при победа "небесносините" имат 36 точки и са на само една от последното място в топ 6, където в момента е ФК ЦСКА 1948.

Главен съдия на срещата е Васил Минев, с помощници Мартин Ангелов и Станислав Станев.