Николай Костов говори пред медиите преди гостуването на Левски на Лудогорец. Двата тима се изправят един срещу друг утре (3 април) от 19:30 часа на "Хювефарма Арена".

"Очаквам да има качествен футбол. Те са лидери в класирането, много години са шампиони, играят със самочувствие. Много са креативни. Ние също имаме такива играчи и затова очаквам интересен двубой.

Това е най-добрият съдия, разчитаме на неговата справедливост и да си свърши работата така, както трябва. В предния мач срещу Лудогорец Кабаков беше в стаичката на ВАР - там не му се получиха нещата и не успя да се покаже в ключови моменти за нас. В първия мач надиграхме Лудогорец, но загубихме три точки и оттам ни тръгна надолу работата чисто психологически.

Искрено се надяваме да прекъснем серията срещу Лудогорец. Не мислим толкова за нея, колкото за моментното състояние на нашия отбор. В последния мач не ни се получи играта през второто полувреме. Но нека да не забравяме добрите моменти от първото полувреме срещу Славия. Надявам се наистина да се получи така, че да победим утре. Вярвам в моите футболисти, в добра форма са, играят със самочувствие и се надявам да се получи така, че да излезем победители.

Стандартните положения са част от играта. С Лудогорец ще направим същите комбинации. Нека да бъдат готови за тях играчите на Лудогорец.

Ще вкараме много стрес, ако започнем да мислим за следващия и по-следващия противник. Ние сме в такава ситуация, че трябва да гледаме мач за мач. Не искаме да мислим за следващи игри, така натоварваме психиката на играчите. Защо ми е такъв стрес да мисля за мача с ЦСКА? След мача на Лудогорец ще направим анализ, ще видим какво самочувствие имаме. Позитивни сме за момента", каза Костов.