Край на мача!

80′

Левскарите искат дузпа за игра с ръка, но няма кой да им я даде.

73′

Страхотна грешка на вратаря на китайците позволява на Станислав Костов да вкара за 1:1 на метри от вратата, но голмайсторът на Левски се отчете с фрапантен пропуск!

71′

Илия Димитров се пребори за топката пред наказателното поле, но ударът му среща играч на китайците и излиза в корнер.

68′

Продължават играчите на Георги Дерменджиев да не могат да стигнат до голово положение, въпреки териториалното си превъзходство.

56′

Натиск на Левски в първите минути на второто полувреме. Само Михайлов и Одегаард са играчите, които останаха на терена след първата част.

48′

Шанс за китайците за втори гол! Басогог комбинира добре със свой съотборник в наказателното поле, който стреля силно по диагонал, но Михайлов спасява!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

И пак Басогог притеснява защитата на Левски в наказателното поле, но каращият проби Одегаард успя да избие топката от крака му.

40′

Басогог отново е намерен в опасна близост до вратата на Николай Михайлов, но Яблонски успя да затвори навреме голмайстора до момента в контролата.

33′

Удар на Тиам извън наказателното поле минава през куп от играчи, но не намери целта.

32′

Левскарите са тези, които владеят повече топката от началото на мача, действията се развиват предимно в половината на Хенан, но въпреки това положенията са пред вратата на Николай Михайлов.

25′

ГООООЛЛЛ ЗА ХЕНАН! Басогог бе изведен по чудесен начин фронтално срещу Николай Михайлов, който нямаше как да реагира, останал очи в очи с нападателя на китайците - 0:1!

19′

Обертан си осигури добра позиция за стрелба фронтално срещу вратата, но ударът му мина до гредата, а и бе много слаб.

16′

Мариани опита изненадващ удар извън наказателното поле, топката рикошира и отиваше под гредата, но вратарят на китайците се намеси.

11′

Китайският отбор създаде добра атака по десния фланг, последва центриране към Басогог, който от въздуха стреля неточно.

5′

Китайците можеха да открият резултата! Тиам сгреши в центъра на терена и позволи на играчите на Хенан да организират контраатака, при която Иво бе намерен отляво в наказателното поле, но ударът му профуча до далечната греда!

2′

Добра атака на Левски през центъра, Обертан се освободи между двама играчи на съперника и подаде към Буш, който стреля пред дъгата на наказателното поле, но в ръцете на вратаря.