Новият старши треньор на Левски Георги Дерменджиев ще запише своя неофициален дебют начело на "сините" днес.

Столичани ще играят контрола от 15:00 часа с отбора на Фернандо Каранга - китайският Хенан. Бившият нападател на ЦСКА обаче, няма да вземе участие в проверката, тъй като все още се възстановява от операция на далака, която му бе направена преди по-малко от три месеца.

Промяна в плановете на Левски в Кипър

"Сините" остават в настоящия си хотел

Спарингът ще се играе в Ларнака на стадион "Г.С.З.", а наставникът най-вероятно ще заложи на два различни състава за двете полувреме. Очаква се участие да вземат и каращите проби Жордан Н'Кололо и Магнар Одегаард. Французинът вече отбеляза и първото си попадение със "синята" фланелка при равенството 1:1 с УФА. Норвежкият защитник също бе на терена в тази среща, записвайки 45 минути.

След мача, футболистите на Левски ще получат почивка до понеделник, когато ще стартира втората част от подготовката им в Кипър.