За няколко месеца Георги Миланов съумя да вдъхне нов живот на футболната си кариера. Колкото и неочаквано да беше преминаването му в Левски, атакуващият халф определено спечели само позитиви от изявите си със "синята" фланелка.
№7 е най-добрият играч в селекцията на Станимир Стоилов, а от "Герена" правят всичко по силите си, за да го задържат с нов договор.
От днес той се води и най-скъпият състезател на столичния гранд. Авторитетният сайт transfermarkt.com информира, че за последния месец Миланов е повишил цената си с 200 000 евро и вече струва 800 000 от същата валута. Георги обаче е далеч от най-силните си години, защото през 2015-а, като собственост на ЦСКА (Москва), е струвал респектиращите 6 милиона.
По този начин той свали от "синия" връх Драган Михайлович. Универсалният швейцарец падна до третата позиция в тази своеобразна класация, след като беше задминат и от национала Борислав Цонев.
Плеймейкърът вече струва 700 000 евро, а сумата за неговия подпис се повиши значително след изиграните от него мачове за националния отбор.
Към този миг в графата "скъпи футболисти", поне според сайта, минава и Христос Шелис. 1 млн. лева обаче едва ли описват точно качествата на кипърския младежки национал, който напоследък дори не попада в левскарската група за официални мачове.
Мик Джагър
на 15.11.2021 в 21:44:41 #35Освен просто животно, Жельо, явяваш се и много невъзпитано
Мик Джагър
на 15.11.2021 в 20:59:43 #34Жельо, малоумник, кой се интересува от треторазредни турнири, говорим за А група, където ЦСКА гази, не, направо изнасилва телетата. Макар и завършен млаоумник, поне имаш достойнство за разлика от дъртия педер
Мик Джагър
на 15.11.2021 в 20:44:29 #33Педерло, поисках официална статистика, не бълнувания в говежди сайт
Радой Ралин беше прав, че педерастията е лоша наука, научиш ли я веднъж-няма отучване
soro
на 15.11.2021 в 19:27:00 #32Това е абсолютна лъжа, защото рядко стигах до офиса преди 12.00===================================================== ДА ДА , ГЛУПИ , ЩЕ ТЕ ЧАКАТ СЛЕД 12 ДА ДОЙДЕШ НА РАБОТА , ОБШТАКО .... АРЕ У ЛЕВО , ПОНЕ ИЗМИСЛИ СНОСНА ЛЪЖА -ОПРАВДАНИЯ/ ПА ДОКАЗВАШ , ЧЕ НЯМАШ АКЪЛ ЗА 2 СТИНКИ/ КАКТО И ЗА НЕТ ДЕ , НЕ ГО ХАБИ ТАЗИ ВЕЧЕР
gundio_drive
на 15.11.2021 в 19:27:00 #31И ся ко праим!?, Болния нещо не му връзва .... пак на колене при новата власт!!
ей кухороги ... имате си Прокоба !!!
ПП. Създаде ви Лафчис 1992г.
soro
на 15.11.2021 в 18:57:58 #30ЗАЩОТО НЯМА НАЦИОНАЛЕН ОТБОР
, ИЗЛИШНА СТАТИЯ ЩЕ Е
soro
на 15.11.2021 в 18:42:57 #29ЗЕЛКЕ , ОНАЯ ВЕЧЕР ДУМКАХМЕ НЕЩО СИ , ПОМНИШ ЛИ , УСЛОВИЯТА
soro
на 15.11.2021 в 18:41:28 #28КУЧЕФ , ТИ ДОКОГА ШТЕ МИ БЯГАШ ПО ТЪЧА , ЕДНО ВРЕМЕ ДЕТ БЕ ДОГРАМАЖИЯ И ОФИСА ВИ БЕ НА ДУНДУКОФ ОБШТАКО , АЗИ ОТИВАХ БЛИЗО ДО ОФИСА ВИ И ТЕ НАБЛЮДАВАХ КАК СЕ ИЗНИЗВАШЕ ОЩЕ В 11 ЧАСА ЗА ОБЯД , ПА КОЛКО ПЪТИ ОБЕЩА ДА СЕ ЯВИШ ПРЕД НТ ПРЕЗ ДЕНЯ ДЕ /НО ПОСЛЕ ПО НОШИТЕ СИ ТРОПАШЕ В/У ЧИСТО НОВИТЕ МРАМОРНИ ШАХМАТНИ ДЪСКИ , МИЗЕРНИК/, ДАВАШЕ СИ ТЕЛЕФОНА КАТ ФОРУМНА *** В 2.59 Ч., СЕ ФАКККТИ В ТВОЯ ПОЛЗА , СТРАХЛИВЕЦО ....АРЕ СБИРАЙ СТИНКИ ЗА НЕТА СИ
soro
на 15.11.2021 в 18:19:22 #27ДОБРЕ НАЛУЧКВАМ ЯВНО, ПОНЯКОГА ДЕ
CHUKCHA
на 15.11.2021 в 18:09:14 #26Соро, ти оракул ли си бе? Как разбра че съм на половинка?
atseto1
на 15.11.2021 в 18:05:05 #25Ihr hört nicht auf, auf der ganzen Erde zu verlieren, die Differenz in unseren Pokalen ist erheblich, Sogar lachen die Kinder an eures Schicksal, fühlt das Sektor B? CSKA is der Stolz unseres Landes, CSKA ist die grobärtigste Mannachaft in der Welt, er wird für immer in unseren Herzen sein, die Liebe ist “ALENO(?)rot”
УмеренЦСКА
на 15.11.2021 в 18:01:03 #24...По мое мнене правилно Топспорт задържа на първа страница съобщението колко струвал Г. Миланов на пазара... ...А предстои сериозно изпитание за Перуката и целия му БФС! Тежко му на Ясен, ако не се получи, ще трябва да се върне в Китай, където момичетата се прекланяха пред европейската му брада...
soro
на 15.11.2021 в 17:58:31 #23ЧУК , ДОБРЕ СИ ГО КАЗАЛ , РАЗБРАХ ТЕ ОТ ПОЛОВИНКА ... ТРЕЗВЕН Е ТРУДНО
НЕ Е ЗА ИДЪРЖАНЕ ПРЕДПОЛАГАМ
АМА ОНЯ *** ДА ТВЪРДИ ,ЧЕ СЕГА СЪМ ПИЯН МИ ИДВА НАНАГОРЕ , С ОГЛЕД НА СИТУАЦИЯТА
CHUKCHA
на 15.11.2021 в 17:55:05 #22Соро, аз пък съм с жената почти 40 години, ти прецени дали съм пиян.
soro
на 15.11.2021 в 17:52:33 #21ТОЙ И АКЪЛ НЕА
soro
на 15.11.2021 в 17:45:43 #201488 на 15.11.2021 в 19:37:52#19 Соро пак е пиян ================================================================================ Е ТЕ ТУКА МЕ ФАНА ТЪПАНАР- ДОБРОСЛАВСКИ , С К19 СЪМ ПОЧТИ МЕСЕЦ С ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО , ТИ ПРЕЦЕНИ ДАЛИ СЪМ ПИЯН
cvetomirmagnitski
на 15.11.2021 в 17:45:25 #19Какъв шедьовър, каква творба прочувствено възкликна ГА във тебе виждам мене дълбок поклон Асене
Георги Атанасов, литературен кръжок Бяла Слатина
УмеренЦСКА
на 15.11.2021 в 17:42:24 #18...Само на шега, чакам да прочета на каква сума се е вдигнала цената на Ники Михайлов след последния мач на националите...
УмеренЦСКА
на 15.11.2021 в 17:39:22 #17...Времето напредва, чета, че левскарите не са много въодушевени от перспективата Г. Миланов да се трансферира някъде. А Г. Миланов е кадър на Литекс, за него Левски май е някаква "крайпътна гара", жалко за него, че се контузи и няма да може да се прояви в мачовете на националния отбор. То там е "разковничето" за повишаване на цената... ...Да сме живи и здрави, ще видим какво ще направят нашите срещу Швейцария. Като обявят състава на Ясен, много неща ще станат ясни поне за намеренията, а там какво ще стане ще видим...
stoyan-kiryakov
на 15.11.2021 в 17:33:53 #16минава и Христос Шелис. 1 млн. лева обаче едва ли описват точно качествата на кипърския младежки национал ______ А, то щото запъртъка Цонев пък струва 700к
този не го искат и в Серия С.
А Михайлович пък Нил трети
даже имал и цена
Та този стоя цяло лято без отбор и никой не го поиска пък било и последния в Босна или Черна гора
Какви приказки разправяте?
Единствено Жоро си струва парите поне на хартия. Реално толкова едва ли някой ще даде за възрастен и често контузват се футболист, но за 400-500к ще се намери някой стига да играе поне 6 месеца без контузия. ОБАЧЕ, договорът му е “искам ли да си тръгна си тръгвам”. С такава клауза как се продава?