Левски, Левски, Левски... На Великден, Гергьовден и Коледа... Прав е Венци Стефанов, има и други футболни клубове. Не са прави хората в клуба, които публикуваха в официалния сайт на "сините" молбата за държавна помощ, за държавно кредитиране. Като гледам реакцията на много фенове, скоро ще го разберат.
Левски нямал нужда от привилегии или подаяния. Отборът бил доказал, че има достойнство. Левски нямал нищо общо с МВР, армията, пощите... Отборът следвал честта, всеотдайността и примера на Апостола. Такива неща написаха "сините" вчера. Някой може и да се е разчувствал.
Източник: LAP.bg
И поискаха справедливост. Поискаха равнопоставеност и обективност. Към клуба от "Герена" да се прояви същата грижа, солидарност и подкрепа, както към останалите.
Справедливост? Равнопоставеност? Столичният Локомотив фалира за 2 милиона лева! И беше изпратен при аматьорите. ЦСКА - най-успешният български футболен клуб, фалира и отиде при аматьорите. За да... вдигне Купата от "В" група! Да, друг е въпросът как беше върнат в Първа лига след това. Но, като ще има равнопоставеност, би трябвало да се следва линията.
Левски поиска да се позволи на генералния им спонсор да помогне финансово. Седем пак да бъде добро число за тях. Ако пък не - държавата директно да кредитира футболния клуб чрез обезпечен с бъдещи вземания от продажби заем за неотложни финансови нужди.
Държавата да даде едни пари, които да отидат в НАП и за погасяването на едни дългове, трупани заради лошо управление на футболен клуб. Пък бил той и Левски. А сега какво? Дайте да дадем, за да може "сините" да не минат и те през "чистилището", както стана с ЦСКА и продължава да става с Локо. Това ли е справедливост и равнопоставеност?
Източник: LAP.bg
Когато имаш 10 000 лева в касата на клуба, когато си пред фалит, няма да разчиташ на скъпоплатени чужденци. Ще разчиташ на юноши, които носят Левски в сърцето и ще играят за отбора за минимално заплащане. Феновете могат да помогнат, вече го видяхме добре. И със сигурност ще продължат да го правят. Докато настоящият собственик на клуба даде акциите и се намерят спонсори. А защо не и нов собственик?
Ако се стигне до фалит и престой при аматьорите, много фенове ще предпочетат този вариант, отколкото още едно писмо като вчерашното. Не вярвате ли, господа директори на Левски в оставка? Направете проучване и ще повярвате!
Вече няма фойерверки. Но да не се бяга от отговорност. Думите са на легендата Даниел Боримиров. Топката е в г-н Васил Божков. И в съдбата. Рано или късно, всичко се връща. Който разбрал - разбрал!
ChernotoVlechugo
на 06.05.2020 в 15:35:42 #82Остави ЦСКА, като ни излезне ГФОто тогава ще коментираме, сега е излезнало на Подуяне, а там в ГФО за 2018 и ГФО за 2018 година е записано кой закон е нарушен и какви са процедурите
Всичко друго е алла бала и скирта държавна помощ
vladang
на 06.05.2020 в 15:35:01 #81А нещо за незаконно запорирани сметки да кажеш?На теб ,ако ти спрат пенсията ,колко ще изкараш?
soro
на 06.05.2020 в 15:32:07 #80ПЕДЕРЛО , АЙДЕ ПИШИ ДЕ , ДА НЕ БИ НАЧАЛНИКА ТИ ГАСТАРБАЙТЕРО ОТ АНАДОЛА ДА ТЕ Е АНАЛГАЖИРАЛ ПА...
УмеренЦСКА
на 06.05.2020 в 15:31:52 #79...Като се четат форумите (които са някаква извадка от общественото мнение) и декларацията на ФК "Левски" (писана под диктовката на фенклубовете, както стана ясно) не може да не се припомни народната мъдрост: "Храни куче да те лае!" Хранещият е премиерът, а кучетата- левскарите, моля за извинение! ...Не стига, че толкова години наред и кредити им се предоставяха (заемът от Виваком), спонсори им се осигуряваха (Виваком и Нове Холдинг), държавни фирми преустройваха Герена на зелено със СЕДЕМгодишна отсрочка... Сега демонстрират недоволство от правителството и чакат пак да ги спасява ББ, ама вече се изчерпаха възможностите даже и в обема власт на премиера! Някои едва ли не обвиняват правителството, че умишлено било тикало ФК "Левски" към фалит, на това могат да се изсмеят даже и кокошките...
soro
на 06.05.2020 в 15:27:34 #78АМЧИ , БАБА ДОРА ОТ КОЙ ШЕ ДИРИ ПАРИТЕ , ТЕЯ МИШКИ НАПУСКАТ КОРАБА ПО -БЪРЗО ОТ КОРОНАТА ТЯЛОТО
ChernotoVlechugo
на 06.05.2020 в 15:19:55 #77Циклопа си бие шута защото при 3 неплатени заплати трябва да стартира процедура по несъстоятелност, но втора поредна година нарушават чл 252 5. (изм. - ДВ, бр. 58 от 2003 г.) когато чистата стойност на имуществото на дружеството по чл. 247а, ал. 2 спадне под размера на вписания капитал; ако в срок една година общото събрание не вземе решение за намаляване на капитала, за преобразуване или прекратяване, дружеството се прекратява по реда на т. 4; Втора поредна година грубо погазване на закона!!!
steiner
на 06.05.2020 в 15:13:56 #76Баба Дора е строга ,но справедлива.Малко е бавна с различните процедури,но то е от възрастта и естеството на работата.Трупа на леца няма да се разложи,че да се бърза.
govedoebec
на 06.05.2020 в 15:13:22 #75Тонг Не съм съгласен,защото всеки си е платил за тази простотия дори и Лефски,ама само при сините ежесезонен рецидив! Даже имаше и правило за забрана на извънредна радост срещу гол във вратата на Левски,наказаха Каранга,Камбуров и Моцьо Аршина двоен ,ама слепите не го виждат!
ChernotoVlechugo
на 06.05.2020 в 15:10:49 #74Чл. 252 от ТЗ е грубо погазен за втора поредна година от Подуенският паразит. Прокуратурата не се е самосезирала да стартира процедура по заличаването на дружестовото на Лавчис. До кога с държавни протекции?!?!?
govedoebec
на 06.05.2020 в 15:09:22 #73Божков ,Майчето и Корнела сигурно играят кючек върху плакат на Боко нейде из Дубая, и си лепят акциите на Лефска по челата!
Tong
на 06.05.2020 в 15:08:36 #72govedoebec, за расизъм няма клуб от А група, пардон ПФГ, който да не трябва да е при аматьорите. Или не си съгласен?
soro
на 06.05.2020 в 15:07:01 #71ПЕДЕРЛОТО ЯКО СЪРФИРА У ХУйПЕДИТО , ДА ДИРИ ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ТЕЗИТЕ СИ , НО ... УВИ НЕМААА, ЯЗЪК ЯДЕЦ И ТЕМ ПОДОБНИ ...
ChernotoVlechugo
на 06.05.2020 в 15:05:02 #70Да не говорим, че втора поредна година е погазван закона и прокуратурата не се самосезира да стартира процедура по несъстоятелност на тумора от Подуяне
govedoebec
на 06.05.2020 в 15:04:54 #69Акциите в ръцете на Божков ,са като брадва в ръцете на психопат!
AK 47
на 06.05.2020 в 15:02:57 #68vladi-angelov на 06.05.2020 в 17:58:34#142 Абе,какво постоянно пелтечите-помощ,помощ.Ясно е написано-КРЕДИТ,КОЙТО ЩЕ СЕ ВРЪЩА. ----- безлихвен нали и от държавния бюджет нали
може и от нап
ще трябва решение на НС
govedoebec
на 06.05.2020 в 15:00:00 #67Абе Тонг Досега Левска трябваше да е във В група,само заради правилото за расизъм заради напускане на отбора по време на мач заради нанесени телесни вреди срещу длъжностно лице Ама няма такива работи тук в Булгаристан Капиш
ChernotoVlechugo
на 06.05.2020 в 14:59:54 #66Черепило е фалирал десетки фирми, по принцип АДто на Лавчис не би трябвало да е проблем
Интересно ще е Циклопа като подаде оставка на 13ти и няма да има кой да подписва каквото и да е
Ще гледаме еквилибристики на Тиквата да спаси тумора на ДС
soro
на 06.05.2020 в 14:59:51 #65пАФЧО СИ ПОЖЕЛА КОРОНАТА В БЪЛГАРИЯ , СЕГА ДА ОТГОВАРЯ ПРЕД БОКО !КАКВОТО ПОВИКАЛО , ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО...
ГЛУПАЦИ И ВЪШКАРИ
AK 47
на 06.05.2020 в 14:59:01 #64moong на 06.05.2020 в 17:48:16#132 Дъртия шебек му писнало го разцъкват циглетата, затова навремето избягал в Германия, го клатят турчетата там и му дишат тежко в вратлето ------- преди това летейки със самолет над гдр извършил уникален доцелен скок с парашут и се приземил в западен берлин после дошли хамериканците нищо че от години си били заминали взели го в западна германия да го разпитват
емил боев ряпа да яде
vladang
на 06.05.2020 в 14:58:34 #63Абе,какво постоянно пелтечите-помощ,помощ.Ясно е написано-КРЕДИТ,КОЙТО ЩЕ СЕ ВРЪЩА.