Калиакра изпусна да победи румънския Калатис Мангалия и завърши наравно 2:2 в контрола, играна на стадиона в Каварна. Герасим Заков откри в 21-ата минута след пробив през центъра, преодолявайки двама бранители на румънците.

В 30-ата мин Четин Садула покачи на 2:0 след хубав пробив отдясно и силен шут. Капитанът на гостите Когали намали резултата на 2:1 в 36-ата минута при разбъркване в полето на Стефан Димитров.

Треньорът на Калиакра Адалберт Зафиров смени целия отбор след почивката и от това се възползваха играчите на Калатис. Те изравниха след час игра, благодарение на Софрони.

Ивайло Зафиров пък изпусна да донесе успеха на каварненци, след като от 3 метра успя да улучи вратаря на румънския тим.