Звездата на Ювентус Кристиано Роналдо бе много щастлив след победата с 2:0 над Байер (Леверкузен) в последния мач на неговия отбор от груповата фаза в Шампионската лига.

"оредната голяма вечер в Шампионската лига. Това е моят турнир, обичам го. Обичам да играя в него. Но най-важен е отборът. Представихме се фантастично през второто полувреме, играхме добре и отбелязахме голове. Завършихме на първо място в групата без да загубим мач. Много сме доволни и уверени във възможностите си.

През второто полувреме заиграхме изнесени по-напред и пресирахме високо. Така създадохме повече положения. Във физическо отношение отборът е в отлична форма. През втората част напълно контролирахме развитието на мача.

В елиминациите ще бъде трудно, но и отборите в тази група бяха трудни. Гледаме напред", обяви португалецът.

Ювентус победи Байер (Леверкузен) с 2:0

Ювентус си тръгна с успех от Германия, Роналдо покори и "БайАрена"

"Бианконерите" спечелиха визитата си на Байер (Леверкузен) с 2:0