Отборът на Ювентус продължава с безкомпромисното си представяне в Серия "А". Шампионите записаха четвърти пореден успех в Калчото, след като се справиха със съпротивата на опашкаря Болоня (3:0).

По този начин "Старата госпожа" дръпна с 4 точки преднина на конкурентите си в първенството, имайки и мач по-малко в своя актив.

"Сан Сиро" ликува! Карлос Бака спаси Милан срещу Каляри (ВИДЕО)

"Росонерите" с минимален, но изключително важен успех в Серия "А"

Селекцията на Масимилиано Алегри откри резултата още в 7-ата минута. Миралем Пянич демонстрира уникален поглед върху играта, копвайки за откъсващия се зад отбраната Игуаин. Аржентинецът пък изобщо не изчака топката да падне на земята и от въздуха не остави шанс на Миранте.

Авансът на домакините беше удвоен в 41-ата минута, когато Дибала беше точен от дузпа. Нарушението беше извършено срещу Стефано Стураро.

Лацио и Аталанта с важни победи в Серия "А"

Свети Чиро спаси Лацио от сериозна издънка, Аталанта отново впечатлява (ВИДЕО)

Сашко Тонев отново не игра за Кротоне

Крайното 3:0 отново оформи Гонзало Игуаин. В 55-ата минута той свърши най-лесното при едно безупречно центриране на Лихтщайнер и отблизо с глава сътвори класиката в тази мразовита торинска вечер.

Рома с минимален успех при гостуването си на Дженоа

Автогол и страхотен Шчесни сложиха край на проблемните гостувания за Рома (ВИДЕО)