Интер продължава да агонизира от началото на сезона. „Нерадзурите" записаха пореден разочароващ резултат, след като завършиха наравно 1:1 като гост на Аталанта. Нещо повече - Интер трябва да благодари на вратаря си Лука Кастелаци, който в последната минута спаси дузпа на Херман Денис.

Иначе резултата на „Атлети Адзири д'Италия" в Бергамо откри Уесли Снайдер. Холандецът се разписа с фантастичен шут от повече от 20 метра.

В самия край на първата част обаче централният нападател на домакините Денис възстанови статуквото, след като вкара с глава.

През второто полувреме момчетата на Клаудио Раниери наложиха натиск, но въпреки това повечето голови положения бяха за бергамасците. В последната 90-та минута Аталанта получи право да изпълни дузпа, но от бялата точка Денис не успя да преодолее Кастелаци. В крайна сметка - 1:1 и ново разочарование за Интер.