Милан отново направи грешна стъпка в опита си да се бори за място в Топ 4, даващо право на участие в Шампионската лига. "Росонерите" стигнаха само до равенство 1:1 при визитата си на Торино, като по този начин остават на 10 точки от четвъртия Лацио, 5 кръга преди края на шампионата.

Срещата започна ударно, а още в 4-ата минута домакините можеха да поведат в резултата, след като получиха право да изпълнят дузпа.

Андреа Белоти обаче не успя да преодолее Джанлуджи Донарума и така резултатът остана непроменен.

Минути по-късно Милан ликуваше! Джакомо Бонавентура прати топката в мрежата за 1:0 при първата по-опасна атака на играчите на Дженаро Гатузо.

Срещата предложи доста любопитни моменти, а също така и здрави единобороства, поради което бяха показани шест жълти картона и един червен.

"Биковете" натиснаха газта през втората част и на няколко пъти бяха близо до изравняване, което дойде в 70-ата минута, когато Силвестри вкара за 1:1, оформяйки крайния резултат.