Интер взе втората си победа от началото на сезона в Серия „А". „Нерадзурите" надиграха Торино с 2:0 като гости и донякъде успяха да поизмият срама от домакинската загуба срещу Рома в миналия кръг.

Интер започна добре и успя да поведе още в 13-ата минута. Защитата на домакините загуби една топка в своята половина,тя попадна у Диего Милито, който с прецизен шут матира вратаря Жан-Франсоа Жиле.

До края на полувремето гостите се задоволиха с това просто да приемат играта в своята половина и да чакат нова грешка на противника.

„Торо" бе много близо до изравняването веднага след почивката, когато Сгрина удари гредата.

Ханданович също трябваше да се намесва решително малко по-късно, когато отрази с мъка удар на Бианки.

Гостите търпеливо дочакаха своя миг в самия край. Влезлият като резерва Антонио Касано уби интригата в двубоя с гол пет минути преди края, който подпечата трите точки на Интер.

ТОРИНО - ИНТЕР 0:2