Байерн (Мюнхен) загуби с дузпи приятелската среща срещу Реал (Мадрид) в чест на Франц Бекенбауер, който днес официално сдаде президентския пост на клуба. Пред 69,000 зрители на „Алианц Арена" в Мюнхен треньорът на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо нанесе второ поражение на баварците, водени от Луис ван Гаал, след като стори това и с Интер на финала на Шампионската лига.
В 12-ата минута Франк Рибери беше съборен в наказателно поле на „белия балет" и Байерн получи правото да изпълни дузпа. Ударът на Батщубер обаче беше отразен от Икер Касияс. До края на срещата Кристиано Роналдо и Мирослав Клозе изтърваха отлични положения за своите отбори.
При изпълнението на дузпи мадридчани бяха по-точни и се наложиха с 4:2.
The Scorpion
на 13.08.2010 в 21:47:03 #7ушев Едва ли има по-тъп от теб
Май не ти стига 24-часовата гавра на ЛордГод над теб
Ти си му лична държанка ,но си ненаситна 
steiner
на 13.08.2010 в 21:35:45 #6видя се , колко е незаменим Лам, и как липсваше Робен.
sponge bob
на 13.08.2010 в 21:29:16 #5Иначе доста приятно мачле в леко лежерно темпо. На лято на Уембли по-сериозно
Критиканта
на 13.08.2010 в 21:27:52 #4Мача беше малко ташак работа , но баварците с доста резерви играха по-добре от Реал .
Dido_CSKA
на 13.08.2010 в 21:24:31 #3Баиерн показа отново че ще бъде един от водещите отбори тази година
sponge bob
на 13.08.2010 в 21:23:26 #2Къде беше Санети да даде ушатата
The Scorpion
на 13.08.2010 в 21:21:00 #1Това беше грандиозен и величествен мач завършил с гробовното 0-0 (2-4)
Ето заради това е измислен футбола 