Президентът на Байерн Франц Бекенбауер нарече индиректно колегата си от Реал (Мадрид) Флорентино Перес "лунатик". В интервю за "Пасауер нойе пресе", Кайзерът критикува Перес за политиката, която провежда и огромните суми, хвърляни за трансфери.
Както е известно, Реал се опитва да привлече звездата на баварците Франк Рибери, а Байерн наскоро постави цена от 80 милиона евро за най-добрия си играч.
"Подобни суми са нелепи, но винаги има по някой лунатик, който хвърля пари", заяви Бекенбауер, явно визирайки Перес.
"Всеки знае, че трябва да се направи нещо, относно твърде високите заплати на играчите. Не мисля, че въвеждането на таван ще помогне. Сигурен съм обаче, че нещо ще стане и то много скоро. Това, което се случва сега е лудост, особено във времена на криза, когато много хора се тревожат за работата си и самото си съществуване", коментира още Кайзера.
Коминтерн
на 12.07.2009 в 15:42:48 #33Кайзер Франц - завинаги един от нас!
Флорентино Перес
на 12.07.2009 в 15:39:17 #32Принципно не бива да се обръща внимание на изнервени футболни президенти на клубове,търпящи сериозни унижения в последно време! Гнявът и неадекватните приказки на г-н Бекенбауер може би се обясняват със слизането на неговия клуб от световната сцена, или може би с желанието на най-класният му футболист да поеме посока Мадрид, не зная... Съветвам го да обърне внимание на ставащото в отбора му, или по-точно на нищо не ставащото! Защото ако аз съм "лунатик",то в Мюнхен са заспали дълбоко от около 2000 година насам! И докато някои прогресират, в Мюнхен изостават сериозно и съвсем няма да е изненада ако Лига Европа стане постоянен пристан на поръждясалият кораб Байерн Мюнхен! Не, че в Мадрид се интересуваме от ръждиви немски машини... С Уважение: Фл.Перес
BaYeRn rlz
на 12.07.2009 в 15:37:29 #31абу даби...я виж статистиката на мачовете м/у Реал и Байерн, моля

Saso
на 12.07.2009 в 15:20:54 #30Абу Даби... Барсата кога хване дебелите балеринки ги смазва
AbuDabi
на 12.07.2009 в 15:16:49 #29хахах .. Кой наричате "кайзер" бе ?! тоя дърт мухозол, дето лапа за по 3 стотинки на наборите си ... я си сменете дилъра и се замислете тогава ... Реал ви е срал, сере ви и ще ви сере където ви хване ... долни подайгъзове !

p4elen_med
на 12.07.2009 в 15:11:06 #28Много точно примерено изказване от страна на кайзера, то я Презчо не е със всичкия си, но пак и далавери си върти, стадион щял да продава за да си избие парите!
MAKAROV
на 12.07.2009 в 15:08:50 #27Сега погледнах немската статия. Франц директно си го е нарекъл "откачалник"
MAKAROV
на 12.07.2009 в 15:08:24 #26"Es ist schon ein Irrsinn, was da fЁ№r Summen gehandelt werden. Aber irgendeinen VerrЁ№ckten findet man immer, der mit Geld um sich wirft", sagte Beckenbauer §і§Ц§Ф§С §б§а§Ф§Э§Ц§Х§Я§С§з §Я§Ц§Ю§г§Ь§С§д§С §г§д§С§д§Ъ§с. §¶§в§С§Я§и §Х§Ъ§в§Ц§Ь§д§Я§а §г§Ъ §Ф§а §Ц §Я§С§в§Ц§Ь§м§Э "§а§д§Ь§С§й§С§Э§Я§Ъ§Ь"
MAKAROV
на 12.07.2009 в 14:46:25 #25Най-големият! Шапки долу пред Кайзер Франц!
Saso
на 12.07.2009 в 14:37:55 #24Евала Кайзер най-накрая баварците да са прави!
Nikooo5
на 12.07.2009 в 14:35:15 #23Еми, някой да им спре дрогата на ония келеши.
eagle_888
на 12.07.2009 в 14:32:22 #22Оли Хюмнес,Неук не се ли умори вече???
Айде някой от медераторите да проверява никовете на гнидата по ИП и да му остави само един.Той може така цял ден да си пише от различните си никове,шизофреника.Не му стигат тези,които има,ами регистрира и нови.
Chelsea_Fan
на 12.07.2009 в 14:31:53 #21просто заради няколко човека се излива много помия върху един от най -добрите отбори в историята на футбола ---------------------------- Това изречение казва всичко
eagle_888
на 12.07.2009 в 14:29:41 #20Виждаш,че на примата съм му обяснил най-спокойно това,което непрестанно пита.Това ,че съм се изтървал и съм написал пропаднал не оправдава това,че и ти се заяде.И затова си помислих,че си от групата им.Иначе си прав,че коментарите на тези форумни плъхове срамят отбора ти.
Оли Хюмнес
на 12.07.2009 в 14:29:02 #19Байрен винаги е срал върху белите ви екипчета
Оли Хюмнес
на 12.07.2009 в 14:24:49 #18Риал, а 1/4 финал кога ?
opera
на 12.07.2009 в 14:24:13 #17орел разклатена психика?не ме разсмивай и дай да говорим сериозно без обиди и глупости.Това 4е последният сезон не бе6е успе6ен е факт но да каже6 4е е пропаднал отбор е смешно.просто заради няколко човека се излива много помия върху един от най -добрите отбори в историята на футбола.просто ако се спре да се сее форумна омраза и да се критикува 4уждото ,вместо да се радваш на своето ще бъде 4удесно
Оли Хюмнес
на 12.07.2009 в 14:22:31 #16Този ЛешПерес сме го ебали и па ше го ебем.
AbuDabi
на 12.07.2009 в 14:21:28 #15Ако Дон Перес е "лунатик" ... то Бекенбауер е "КУРПЛАП" !!! Да го еба в недорасляка ..
Nikooo5
на 12.07.2009 в 14:20:10 #14Нека говорим с факти. Байерн се наака много солидно през последния сезон. Загуби дори у дома от Кьолн. Трагична история. Волфсбург ви изпраскаха много здраво. Ония Графите се изпика върху вас. Това е достатъчно. Бяхте разпърцани от Барса и си остнахте с онази победа над жалкия и непоправимо нещастен отбор на Спортинг.