Байерн е на път да запише исторически сезон. Новите шампиони на Бундеслигата заслужиха определението хегемон в Германия, след като направиха дубъл, печелейки и Купата на страната.
На финала в Берлин момчетата на Луис ван Гаал разгромиха Вердер с 4:0 и не оставиха съмнения в превъзходството си.
"Бременските музиканти" започнаха мача добре. Аарън Хунт пропусна отлична възможност в 8-ата минута. Постепенно баварците наложиха превъзходство и на свой ред профукаха няколко шанса, главно чрез Робен.
Байерн получи правото на дузпа в 34-ата минута. Пер Мертезакер игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди най-тежкото наказание във футбола. Зад топката застана Робен и не сбърка - 1:0. Малко преди края на първото полувреме Томас Мюлер пропусна да удвои от чиста позиция.
Вердер можеше да изравни веднага след почивката, но влезлият като резерва Алмейда не успя да се възползва от открилата се възможност.
В 52-ата резултатът стана 2:0. Ивица Олич използва едно разбъркване, настъпило след изпълнение на корнер и промуши топката зад гърба на Тим Вийзе. Малко по-късно Мюлер можеше д направи резултата класически, но защитник на Вердер изби от голлинията.
В 63-ата минута мачът на практика приключи. Франк Рибери бе изведен отлично от Ван Бомел сам срещу Вийзе и без колебание търкулна топката покрай вратаря за 3:0.
Четвърт час преди края Вердер остана и с десет души, след като Торстен Фрингс фаулира изключително грубо Бастиян Швайнщайгер и получи втори жълт картон.
Малко преди края на мача Бастиян Швайщайгер оформи крайното 4:0 след пас на Лам.
Така Байерн спечели и двете отличия в Германия. Баварците могат да направят и требъл, ако спечелят финала в Шампионската лига срещу Интер.
fenmufc
на 16.05.2010 в 00:25:28 #199Трици Отговаряй на нашето бързоного корейче Парк. Бързо!
sVinete pod noJa
на 16.05.2010 в 00:24:33 #198Наука, получи ли ми се хайкуто според теб? Между другото, Терцид е фенче на Палермо, нали са розови. Сигурно лично е поемал кура на Янкер, подаден от далечно Удине. Сигурно!
Е_С_ССР
на 16.05.2010 в 00:22:50 #197Като са твой никове, защо те имам в папка "приятели" под протоформата ЦСКА-В-ГРУПА? Защо си ми дал покана за приятелство късо-паметний? Защо говориш такива глупости от цял час??? С всяко анафорично "защо" разкривам твоето невежество
fenmufc
на 16.05.2010 в 00:21:19 #196Трацидка Това ли успя да измислиш бе промит мозък
Е_С_ССР
на 16.05.2010 в 00:18:48 #195Добре, а спомняш ли си следните никове: Тракос, Вулгарос, Адонай, Урсула, Наполеон (протоформа на Атила), Мургавей, Валедо, ЦСКА-В-ГРУПА, воеводата... Ще ми помогнеш ли с останалите...
Ти найстина има нужда от помощ 
sVinete pod noJa
на 16.05.2010 в 00:15:49 #194Туморния трипер трейси и трицветния травестит треперят от ротата баварци-трошачи!! Поклонете се плужеци пред тази Алитерация, пред словесното ми изкуство, докоснато от Божата Баварска искра! Поклонете

fenmufc
на 16.05.2010 в 00:15:11 #193Лорде Лошото е, че са милиони в БГ такива, то да бяха само тези тук във форума.. Тацид-ка и ти си такъв и за теб се отнася, не само за СССР и трикольора
BIRATA
на 16.05.2010 в 00:14:29 #192BIRATA
на 16.05.2010 в 00:12:21 #191BIRATA
на 16.05.2010 в 00:11:05 #190fenmufc
на 16.05.2010 в 00:10:29 #189Трикольор Последното ти мнение доказва, че си промит от комунистите мозък, това целяха те, да създадът подобен тип хора..

BIRATA
на 16.05.2010 в 00:09:08 #188kur za chorbetata
ebem li cskato, ebem go, kolko - postoianno
kur za chorbencata

fenmufc
на 16.05.2010 в 00:07:46 #187Tracid Май квото и вие тази
BIRATA
на 16.05.2010 в 00:07:27 #186sVinete pod noJa
на 16.05.2010 в 00:04:38 #185Лорде, мисля следващия ми имот да е Куба, след наближаващата смърт на клана Кастро ще извадя $50 и ще ги шашна с офертата си бедните комунисти. Ще
Съветвам ви с Фридрих да си купите и вие. Съветвам ви горещо!
Науката е доказала, че комунизмът е тумор, е 
Е_С_ССР
на 16.05.2010 в 00:03:45 #184Наука, избививаш рибата с тези коментари. Недей да преписваш на другите свойте много-никови изпълнения
Тук "крадеца вика дръжте крадеца" не върви, пич... 
fenmufc
на 16.05.2010 в 00:03:37 #183След ЕССР, чакаме да се появят ЧССР, СССР, СФРЮ, КНДР, МНР и КНР

Е_С_ССР
на 16.05.2010 в 00:00:52 #182Аз не живея никъде за постоянно, защото отскачам често до хасиендите си в Маями и Канарските острови, Шатото ми в Гренобъл, замъка ми фон Гросеншванцен край Херцогенаурах (където насочих легендарния англоебач Матеус към футбола), къщата ми на Темза и тризонета си срещу хотел Хемус. Разбираш ли ме, комунисте? Как е панелката, комунисте? Защо залозите ми за БАЙЕРН ми донесоха толкова много пари, а на теб само мъка защо, несправедливо е, защо ______________ То не си и за професионална помощ
Теб и спеациалист не може да те оправи 
fenmufc
на 15.05.2010 в 23:57:28 #181Лорде Всеки обича тези къщи с големи червени пердета и ..фенери

fenmufc
на 15.05.2010 в 23:56:20 #180Юръп В политиката съм син, това е по-важно, а и аз симпатизирам на някои сини отбори