Добилият печална слава в сърцата на феновете на Левски отбор на Рубин (Казан) е на път да стане шампион на Русия. В двубой от 28-ия кръг на руската Премиер лига отборът от Казан постави ЦСКА (Москва) на колене и го победи с 2:0.

Московските "армейци" бяха по-активният отбор през първата част, но така и не успяха да стигнат до гол. След почивката пропуските на ЦСКА бяха наказани и в 66-ата минута Домингес откри резултата. В последната минута Бухаров вкара фантастичен гол от 40 метра и постави Акинфеев на колене.

С победата Рубин вече има преднина от 4 точки, два кръга преди края на шампиона пред Спартак (Москва). При успех над Зенит в следващия кръг отборът ще дублира титлата си от миналия сезон. Загубата пък поставя под сериозна въпросителна участието на ЦСКА в Шампионската лига. "Армейците" остават на 5-о място с актив от 46 точки. Третият ФК Москва е с 48.