Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА! ХОЛАНДИЯ ПОБЕДИ ГЕРМАНИЯ С 3:0!

Холандия победи Германия с 3:0 в мач от Лигата на нациите

Германия си тръгва с празни ръце от Амстердам, Холандия с историческа победа над Бундестима!

Бундестимът е на дъното в групата

90+2′

ГОООЛ! 3:0! Вайналдум!

86′

ГООООЛ! Мемфис Депай бележи за 2:0!

77′

Аке влиза на мястото на Де Йонг

76′

СПАСЯВАНЕ!!! Мемфис Депай отправи удар от движение към Нойер, но вратарят бе на мястото си и отрази изстрела по най-добрия начин.

70′

ПРОПУСК!!! Дракслер блесна със страхотно воле отблизо, но топката отново не попадна в очертанията на вратата.

69′

Бранд е последната смяна за Германия, той заменя Марк Ут

68′

Промес влиза на мястото на Бабел

68′

Груневелд заменя Бергвайн

65′

ПРОПУСК!!! Отново Сане е в центъра на събитията, но този път доста разочарова с изпълнението си, тъй като топката прелетя покрай дясната греда.

64′

ПРОПУСК! Лерой Сане навлезе към наказателното поле след невероятна индивидуална игра и шутира, но топката бе блокирана от защитник на Холандия и излезе в корнер.

63′

Темпото на игра поспадна през втората част и засега няма особени опасности пред една от двете врати.

57′

Томас Мюлер е заменен от Лерой Сане

57′

Дракслер заменя Емре Джан

53′

Хумелс отправи опасен удар с глава към Силесен, но Бадел успя да изби с тялото си топката.

46′
Снимка 383541

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Холандия се оттегля на почивка с гол повече пред Германия.

38′

ПРОПУСК!!! Томас Мюлер не успя да насочи добре топката при хубавия си удар отблизо и тя премина встрани от целта.

37′

ПРОПУСК!!! Вайналдум бе изпуснат от защитата на Германия и веднага нанесе топовен удар, но топката прелетя на сантиметри от страничния стълб.

30′

ГОООООООООООЛ! Ван Дайк открива резултата! Защитникът на Ливърпул засече с глава центриране от корнер и отблизо мушна топката във вратата на Нойер - 1:0.

29′
Снимка 383538

Източник: БГНЕС

19′

Без проблеми за Силесен след слаб удар на дебютанта Ут.

18′

СПАСЯВАНЕ!!! Томас Мюлер нанесе мощен шут към Силесен от движение, но вратарят направи страхотно спасяване.

15′

ПРОПУСК!!! Чудесен шанс за Томо Вернер, който получи много хубав пас в наказателното поле и веднага стреля, но топката премина встрани от вратата.

8′

Висока преса от страна на Бундестима, но засега защитата на домакините се справя. Боатенг и Мюлер опитаха да се справят с бранителите с двойно подаването, но то не доведе до нищо опасно.

3′

Мемфис Депай влезе на скорост в наказателното поле и се изправи очи в очи с Мануел Нойер, но топката достигна първо до вратаря и той я улови.

1′

12 Хатебур 14 Шулц

Тази вечер от 21:45 часа, Холандия посреща Германия в Амстердам в двубой от Лига А, Група 1 от Лигата на нациите.

Първенец в групата е отборът на Франция с актив от четири точки, следван от Бундестима с една, а "лалетата" все още нямат спечелен пункт.

Две нови имена в състава на Германия за Лига на нациите

Йоахим Льов повика заместници на Трап и Горецка

Селекционерът на домакините Роналд Куман разри пред медиите, че няма никакви кадрови проблеми в състава си и ще може да разчита на абсолютно всички повикани играчи.

Германците, от своя страна, имат доста за реванширане, след като не успяха да прескочат груповата фаза на Световното първенство в Русия и в страната не са особени доволни от работата на Йоахим Льов, чиято оставка бе поискана от медии и фенове няколко пъти. Въпреки това, наставникът заяви, че не се интересува от мнението на околните и ще продължи работата си начело на тима.

Франция победи Холандия с 2:1 в Лигата на нациите

Оливие Жиру се отпуши с победно попадение за Франция, "петлите" сразиха Холандия!